reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej dziewczyny ! Pare dni mnie nie było i już cieżko mi się połapać z tematami :frown:
U mnie bez zmian a wlaściwie co raz to gorzej. Wizyta 3 kwietnia u gin a ja już chodze jak potłuczona. Nie wiem co sie dzieje, ciązy brak bo robiłam betke . Dzis i wczoraj jeszcze jeden test dla siebie aby wiedzieć. 52 dzień cyklu a okresu jak nie było tak i nie ma. Sutki takie bolące, ze nawet jak są w staniuku to bolą, do tego te zawroty głowy .... :sad:
Kochana, ale jeśli owu miałaś np. ok 10-14 dni temu, to beta wyjdzie dopiero teraz, a owu po prostu mogła Ci się przesunąć. Skoro masz taki długi cykl, tzn ze owu była później, po 30dc.


Brr, współczuję... :/ ja na całe szczęście nie wiem co to migreny :)

@basia89 i o Tobie też mi się śniło, że w ciąży byłaś!! Bo myślałam sobie, ale fajnie, że będziemy mogły razem na spacery chodzić bo blisko mieszkamy haha :p
Ej, to weź mnie sobie przysnij też :D


najpierw to się mu musi chcieć i musi mieć pomysł co sprawdzić
Dlatego ja nie mam zamiaru do gina chodzić inaczej, niż prywatnie. U wielu lekarzy tak jest, nawet na luxmed można trafić na jakiegoś konowała.


jakes objawy ciążowe? coś?

ja nigdy takich długich cykli nie miałam i torbieli również, wiec niestety nie pomogę...

ja tak się zastanawiam nat tym dongiem, ale boje siębrania czegoś bez zgody lekarza bo cykle mam regularne.

a możesz mi tez wysnić ciążę? :)

@marc a gdzie twój wykres?
Ale dong Ci akurat nie zaszkodzi, zobacz ilu dziewczynom pomógł :)


Wczorajszy dzień zmodyfikowałam bo było 39 jednak, a ja z rana nieprzytomna byłam i 37 wpisałam ...

A to dzisiejszy wykres
12dpo? Ładnie to wygląda :)


naprawdę wysoka ta temp. typowo ciążowa :)
kiedy robisz test?
jenyyy u mnie jeszcze tyyyle czekania.....
Nie podjudzamy marc! Ja ostatnio też miałam taką temp i 13 dpo zaczęła spadać...oby u marc się utrzymała, ale nigdy nie wiadomo. [emoji110]



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny [emoji4]
Ja, z takim szybkim pytaniem odnośnie badań nasienia. K ma dzisiaj umówiona wizytę, coś mi napomknął przed chwilą, że się trochę gorzej czuje jakby to rozkładało przeziębienie. Czy to będzie miało wpływ na wynik skoro do dzisiaj czuł się normalnie?
 
Kochana, ale jeśli owu miałaś np. ok 10-14 dni temu, to beta wyjdzie dopiero teraz, a owu po prostu mogła Ci się przesunąć. Skoro masz taki długi cykl, tzn ze owu była później, po 30dc.



Ej, to weź mnie sobie przysnij też :D



Dlatego ja nie mam zamiaru do gina chodzić inaczej, niż prywatnie. U wielu lekarzy tak jest, nawet na luxmed można trafić na jakiegoś konowała.



Ale dong Ci akurat nie zaszkodzi, zobacz ilu dziewczynom pomógł :)



12dpo? Ładnie to wygląda :)



Nie podjudzamy marc! Ja ostatnio też miałam taką temp i 13 dpo zaczęła spadać...oby u marc się utrzymała, ale nigdy nie wiadomo. [emoji110]



qdkkj44j6bi2vbec.png


Dokładnie :-) nigdy nic nie wiadomo :-) ja nadal sie nie nakręcam :-)
 
reklama
Witam kobietki! U mnie pogoda dziś nie za ciekawa. Jak u was? Która testuje teraz?
@Lanvin ten owulacyjny taki fajny :)
@Windy91 a może za wcześnie jeszczr na test? Zobaczymy mam nadzieję że krwawka nie przyjdzie :)
@Paraplu dobrze ze jestes już myślałam że po tym ciastku tak odlecialas ;)
@SYLWIA.O mi nie chodziło o to że pół roku nie możecie się starać ale o to że mąż będzie promieniowal ma Ciebie i jakbyś zaszła w ciaze przed tym mogłoby Ci i dziecku to zaszkodzić lepiej poczekac. Chyba że możesz się gdzieś wynieść na jakiś czas. Ale czy warto zostawiać męża na kilka miesięcy jeszcze w takiej sytuacji?
 
Do góry