reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

dziś 21 dc
zaraz podpisuje tylko muszę przeczytać pare postów :)

upload_2017-3-29_8-44-5.png
 

Załączniki

  • upload_2017-3-29_8-44-5.png
    upload_2017-3-29_8-44-5.png
    93,1 KB · Wyświetleń: 306
reklama
I ja sie witam z ranka
@Spark ale cudowne sny miałaś a jeszcze jakby sie sprawdzily to byloby calkiem super wtedy bysmy juz testów nie musialy robic tylko bysmy czekały co ci sie przyśni heheh:laugh2:
:-p
@giveyourselftome mam nadzieje że uda się szybko zdiagnozowac u Ciebie ten dziwny cykl i bedziesz mogła dalej sie starać ,takie czekanie musi byc dobijajace ja nie wiem bo nigdy mi sie cos takiego nie przytrafilo ale chyba bym zwariowała ... :-\:errr:
@Windy91 tak naprawdę to jeszcze nic nie wiadomo wszystko sie moze zdarzyć poki nie ma tej wrednej czerwonej @@@@ :happy:
@Paraplu ja jak po jednym dniu nieobecności wchodze na forum to juz mam ciarki na ciele przed tym ile zobacze do nadrobienia stron (dlatego staram.sie byc codziennie) w wekend pozwalam sobie na dluzsze przerwy bo zazwyczaj kada czyms zajęta to i mniej postów wtedy heheh :-D
:-D:-D
U mnie ladnie słonko od rana swieci ale widze ze chyba zanosi sie na deszcz bo coraz wiecej nieporzadanych chmur na niebie ... ale wczoraj bylo wspaniale +20 no i wekend podobno ma byc tak samo cieplutki i sloneczny no a w sloncu bedzie latwiej dojrzec dwie kreseczki co nie @marc :-) :):-) :)... :-) :):-) :):-) :)
Pozdrowionka.... dla kazdej z osobna !;-) ;)
jakes objawy ciążowe? coś?
I co ten torbiel z dnia na dzień może sie pojawic ? Bardzo dawno temu (5lat) miałam torbiela ale po miesiączce już go nie było
ja nigdy takich długich cykli nie miałam i torbieli również, wiec niestety nie pomogę...
Spar Dziękuję za donga czyni cuda endometrium przed owu było koło 8mm,polecam wszystkim dziewczynkom
ja tak się zastanawiam nat tym dongiem, ale boje siębrania czegoś bez zgody lekarza bo cykle mam regularne.
Brr, współczuję... :/ ja na całe szczęście nie wiem co to migreny :)

@basia89 i o Tobie też mi się śniło, że w ciąży byłaś!! Bo myślałam sobie, ale fajnie, że będziemy mogły razem na spacery chodzić bo blisko mieszkamy haha :p
a możesz mi tez wysnić ciążę? :)

@marc a gdzie twój wykres?
 
jakes objawy ciążowe? coś?

ja nigdy takich długich cykli nie miałam i torbieli również, wiec niestety nie pomogę...

ja tak się zastanawiam nat tym dongiem, ale boje siębrania czegoś bez zgody lekarza bo cykle mam regularne.

a możesz mi tez wysnić ciążę? :)

@marc a gdzie twój wykres?


Wczorajszy dzień zmodyfikowałam bo było 39 jednak, a ja z rana nieprzytomna byłam i 37 wpisałam ...

A to dzisiejszy wykres
 

Załączniki

  • IMG_3619.PNG
    IMG_3619.PNG
    63,6 KB · Wyświetleń: 78
I ja sie witam z ranka
@Spark ale cudowne sny miałaś a jeszcze jakby sie sprawdzily to byloby calkiem super wtedy bysmy juz testów nie musialy robic tylko bysmy czekały co ci sie przyśni heheh:laugh2:
:-p
@giveyourselftome mam nadzieje że uda się szybko zdiagnozowac u Ciebie ten dziwny cykl i bedziesz mogła dalej sie starać ,takie czekanie musi byc dobijajace ja nie wiem bo nigdy mi sie cos takiego nie przytrafilo ale chyba bym zwariowała ... :-\:errr:
@Windy91 tak naprawdę to jeszcze nic nie wiadomo wszystko sie moze zdarzyć poki nie ma tej wrednej czerwonej @@@@ :happy:
@Paraplu ja jak po jednym dniu nieobecności wchodze na forum to juz mam ciarki na ciele przed tym ile zobacze do nadrobienia stron (dlatego staram.sie byc codziennie) w wekend pozwalam sobie na dluzsze przerwy bo zazwyczaj kada czyms zajęta to i mniej postów wtedy heheh :-D
:-D:-D
U mnie ladnie słonko od rana swieci ale widze ze chyba zanosi sie na deszcz bo coraz wiecej nieporzadanych chmur na niebie ... ale wczoraj bylo wspaniale +20 no i wekend podobno ma byc tak samo cieplutki i sloneczny no a w sloncu bedzie latwiej dojrzec dwie kreseczki co nie @marc :-) :):-) :)... :-) :):-) :):-) :)
Pozdrowionka.... dla kazdej z osobna !;-) ;)


Byłyby wtedy sny prorocze :-)
 
reklama
Do góry