reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Moje drugie dziecko
0298080bccf3991e7e1fbbbcda6bc6de.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Lanvin mi dong przyspieszył owu, więc mam nadzieję, że u Ciebie też tak jest i będziesz w końcu miała cykle normalnej długości :)
@NeSSi @leeleeth trzymam kciuki dziewczyny za Wasze małe cuda. Wierzę, że wszystko będzie dobrze!
@Paraplu wywołuje z krzaków! Odezwij się :)
@StorAnia przykro Mi :( Mam nadzieję że w przyszłym miesiącu będzie już dobrze! daj znać co lekarz powiedział :)
@mfifi04 kochana trzymam kciuki za wizytę :) i też daj od razu znać co lekarz powiedział!
@marc ja nadal trzymam kciuki, choć jak nie ten miesiąc to kolejny będzie :*
@gabrika cieszę się że szefowa tak to przyjęła :) dbaj o Was :*
Trzymam kciuki za wszystkie testujące a także za te, które właśnie działają :)

Jestem, zyje, znow mi migrena dala w kosc :( mam 500 postow do nadrobienia, jutro przeczytam i sie odezwe. Buzia :*


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobrek :-)

Jaka miałam noc.... dreszcze, zimne poty - tragedia.... trzeba wziąć przed praca gruntowna kapiel.
I co Oczywiście spać juz dalej nie mogę :-( wyspana jestem echhhh
 
Ja ostatnio kaźdą noc mam taką dziwną. Ok północy karmię małego a potem się kręce ze trzy godziny. Milion myśli mnie napada i męczy mnie to bardzo.
 
No wlasnie.... nie wiem moze to przez zmianę czasu... nie mam pojecia. Pózniej przez cały dzień chodzę jak zombie
 
byłam na kontroli u gina- podobno czysto.
Wizyta- ogromne rozczarowanie. Składki NFZ płacę, ubezpieczenie prywatne mam i to pakiet najwyższy do wielu przychodni i co? i nic. Lekarz niby opinie super. Wizyta u niego tym razem 4, a licząc wcześniejsze poronienie to 5. Wizyta 5min. Badań zleconych poza bhcg- zero. ZERO. A przecież nie płaci NFZ ani nawet ta przychodnia, bo ubezpieczenie z zewnątrz. Wywiad zna, że 4 straty i jedna powikłana ciąża. Ani morfologii, ani progesteronu, ani tsh i reszty tarczycowych. Zero zaleceń typu w kolejnej ciąży od razu zbadamy/ przepiszemy itp

I teraz muszę iść do mojego gina wydać extra 200zl za wizytę i Bóg wie ile za badania, które powinien pokryć NFZ i moje ubezpieczenie w myślę min. 80%.
 
Hej :)

@bertha Na Pilates chodzę w Legnicy, bo tam mieszkam, a we Wrocławiu tylko pracuję, więc nie mogę Ci nic polecić :( Ale spróbuj gdziekolwiek, bo naprawdę fajne ćwiczenia :)

@Lanvin no krechy obiecujące :) Ale tak szczerze to chyba te testy z Rossmana są za bardzo czułe :( pozytyw miałam niby w poniedziałek a owulacji ani widu ani słychu :( do tego kupiłam wczoraj te z domowego laboratorium ( w zeszłym cyklu idealnie mi pokazały owulację ) i tam blada kreska :( jajniki czuję od dwóch dni więc chyba jajca dochodzą :p także chyba owulacja będzie tak jak przy 36 dniowym cyklu około 22 - 23 dc czyli za 3-4 dni :)

@leeleeth , @NeSSi Super że dzieciaczki zdrowe :) a z resztą na pewno będzie dobrze :) Musi być:)

@Windy91 Przykro :( ale może jeszcze za wcześnie i 1 kwietnia będzie niespodzianka :)

Poniżej mój wykres :)

upload_2017-3-29_7-24-15.png
 

Załączniki

  • upload_2017-3-29_7-24-15.png
    upload_2017-3-29_7-24-15.png
    17,8 KB · Wyświetleń: 286
Hej :)

@bertha Na Pilates chodzę w Legnicy, bo tam mieszkam, a we Wrocławiu tylko pracuję, więc nie mogę Ci nic polecić :( Ale spróbuj gdziekolwiek, bo naprawdę fajne ćwiczenia :)

@Lanvin no krechy obiecujące :) Ale tak szczerze to chyba te testy z Rossmana są za bardzo czułe :( pozytyw miałam niby w poniedziałek a owulacji ani widu ani słychu :( do tego kupiłam wczoraj te z domowego laboratorium ( w zeszłym cyklu idealnie mi pokazały owulację ) i tam blada kreska :( jajniki czuję od dwóch dni więc chyba jajca dochodzą :p także chyba owulacja będzie tak jak przy 36 dniowym cyklu około 22 - 23 dc czyli za 3-4 dni :)

@leeleeth , @NeSSi Super że dzieciaczki zdrowe :) a z resztą na pewno będzie dobrze :) Musi być:)

@Windy91 Przykro :( ale może jeszcze za wcześnie i 1 kwietnia będzie niespodzianka :)

Poniżej mój wykres :)

Zobacz załącznik 800609
No raczej jeszcze nie miałaś owulacji niskie temp,czekamy
 
reklama
Hej dziewczyny ! Pare dni mnie nie było i już cieżko mi się połapać z tematami :frown:
U mnie bez zmian a wlaściwie co raz to gorzej. Wizyta 3 kwietnia u gin a ja już chodze jak potłuczona. Nie wiem co sie dzieje, ciązy brak bo robiłam betke . Dzis i wczoraj jeszcze jeden test dla siebie aby wiedzieć. 52 dzień cyklu a okresu jak nie było tak i nie ma. Sutki takie bolące, ze nawet jak są w staniuku to bolą, do tego te zawroty głowy .... :sad:
 
Do góry