reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Przez chwilę ucieszyłam się, ze to ciążowy! Krecha motywującą do działania!
Chciałabym [emoji3]

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
@Windy91 nic na tym teście nie widac? Nawet cień cienia?
Dziewicza biel, nie ma czego szukać, serio...
Dziewczynki, zrobiłam test owu, dzisiaj 14dc. To jeszcze nie całkiem pozytyw biorąc pod uwagę jaką mocną kreche miałam w zeszłym miesiącu, ale chyba coś się święci? Jeśli tak, to trzeba przyznać, że dong działa cuda!

1490727852-aaaaaa.jpeg


qdkkj44j6bi2vbec.png
Kuźwa, Lanvin, won do łoża! Aż chyba zamowie tego donga [emoji1] [emoji110]

A mój B jak usłyszał ze biel powiedział "szkoda"... [emoji55] po czym dodał "w sumie może to i lepiej bo
Mało godzin będzie w kwietniu" [emoji15] [emoji36] [emoji35] trzymajcie mnie bo zaraz zmiele mu łeb w blenderze. Teraz twierdzi że to przecież był żart, no ależ się kuźwa uśmiałam... [emoji19]
 
Hej dziewczyny.gratuluję udanych wizyt!!!super.@Antonia ,@leeleeth,@NeSSi trzymam kciuki za was i wasze skarby w brzuszkach!!!

@marc za Ciebie też trzymam kciuki.ja za dwa dni okres powinnam mieć.

@Windy91 szkoda że biel.wkoncu też nam się uda bo ja już czuję ze mi się też nie udalo:(
Trzymam za was mocno kciuki.za każdą z osobna.buzki:)
 
Dziewczyny, czy którakolwiek z Was miała infekcję dróg moczowych w ciąży?

Otrzymałam dzisiaj badania moczu i wyniki są słabe :/ mam skierowanie na posiew... Zaczełam się stresować... jak to możliwe skoro nie mam żadnych objawów zapalenia dróg moczowych - nic mi nie dolega.

Czy powinnam się martwić? Czy to może być powikłanie po infekcji "babskiej", którą złapałam zaraz na początku ciąży? :(:(
 
czesc dziewczyny

@Luxuorius no przemyśle Wiktora, choć tak się już nastawilam na Gabrysia :p mój mówi, że nie bo będą do niego Gabi wołać, jak do dziewczynki :p to nawet mu nie mówię, że doo Wiktora mogą Wiki wołać, bo w końcu braknie mi imion :o :p

Ja mam syna Gabrysia i nie zdazylo sie jeszcze zeby ktos do niego Gabi powiedzial :) Moja mama miala jakies uwagi co do tego imienia ze jak to wolac zdrabniac i skracac i juz jej dawno przeszlo ;)
A my wołamy różnie po za oczywistymi Gabriel i Gabryś jest jeszcze Bisiu,
Mamy sasiada rok starszego od mojego syna i tez ma na imie Gabriel i odkad pamietam to wolaja do siebie Duzy Biś i Mały Biś :)

@gabrika reakcja szefowej super! Aż zazdroszczę bo ja swojej jeszcze nie powiedziałam i nie wiem jak to zrobie... wątpię czy pozytywnie zareaguje bo ja miałam być na jej zastępstwo o czym później się dowiedziałam... Ale w końcu powiedzieć będę musiała.

Gabrika super że powiedziałaś i szefowa jest po prostu Mega :)
Karolka no ja dopiero myślę o ciąży i zaczynam się starać a już się boję jak i kiedy mam jej to powiedziec!

Mam do Was też pytanko - proszę sie nie śmiać :) ale nie bardzo rozmumim, piszecie o jakimś dongu?! Co to i po co?
 
@gabrika ja w ciąży ciągle coś łapałam. Pęcherz na przemian z grzybicą. Masakra [emoji853] Ostatnio za to też mi wyszły bakterie w moczu jak robiłam badania do pracy i tak jak u Ciebie żadnych objawów [emoji853] A w ciąży wiele kobiet ma takie przypadłości [emoji846]
@Flower chodzi o dong quai dzięgiel chiński. Wpływa na jakość śluzu szyjkowego i ogólnie reguluje cykle [emoji1] Też go kupiłam na ten cykl [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy którakolwiek z Was miała infekcję dróg moczowych w ciąży?

Otrzymałam dzisiaj badania moczu i wyniki są słabe :/ mam skierowanie na posiew... Zaczełam się stresować... jak to możliwe skoro nie mam żadnych objawów zapalenia dróg moczowych - nic mi nie dolega.

Czy powinnam się martwić? Czy to może być powikłanie po infekcji "babskiej", którą złapałam zaraz na początku ciąży? :(:(
Z tego co pamiętam to Lux bujała się cała ciąże prawie z infekcjami, pewnie powie ci więcej [emoji6]

@StorAnia ja go zaraz wyśle jako mielonke na tą jego planetę...
 
reklama
Do góry