reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja robiłam to i to...U mnie np. kosztuje chyba 350.



qdkkj44j6bi2vbec.png
U mnie 500, masakra.
 
reklama
Dziołszki mam pytanko, bo w czw. Prenatalne mam i teraz tak... Pani przez tel. Powiedziała, że prenatalne 250zł, a jak dodatkowo pobieranie krwi to jeszcze 250zł.
To jak? Te badanie krwi to ten Pappa? Robić, nie robić? Przy tych miesięcznych wydatkach jakie miałam 500zł mnie przeraża...
Jezu, jak o staraniach, badaniach itd. Przez te prawie 3 lata trochę już wiedziałam, tak o ciąży... null, zero, nic!!! Dopomóżcie :D
Hmmm, drogo u ciebie. Dobrze zrobić to i to. Ale jeżeli w usg będzie wszystko ok to nie koniecznie. Poczytaj sobie na necie. Może to ci pozwoli podjąć decyzję??
 
Dziołszki mam pytanko, bo w czw. Prenatalne mam i teraz tak... Pani przez tel. Powiedziała, że prenatalne 250zł, a jak dodatkowo pobieranie krwi to jeszcze 250zł.
To jak? Te badanie krwi to ten Pappa? Robić, nie robić? Przy tych miesięcznych wydatkach jakie miałam 500zł mnie przeraża...
Jezu, jak o staraniach, badaniach itd. Przez te prawie 3 lata trochę już wiedziałam, tak o ciąży... null, zero, nic!!! Dopomóżcie :D

Jak dla mnie te Pappa to tylko statystyki :) Zdecydowałabym się na nie ewentualnie, jakby podczas badania prenatalnego wyszło coś nie tak...
Bo tak to te z krwi wyniki pokazują Ci, że na ileś kobiet w Twoim wieku z takimi samymi wynikami i parametrami tyle i tyle urodziło chore dziecko...
No ale to wolny wybór.. Ja nie robiłam :)
 
Jak dla mnie te Pappa to tylko statystyki :) Zdecydowałabym się na nie ewentualnie, jakby podczas badania prenatalnego wyszło coś nie tak...
Bo tak to te z krwi wyniki pokazują Ci, że na ileś kobiet w Twoim wieku z takimi samymi wynikami i parametrami tyle i tyle urodziło chore dziecko...
No ale to wolny wybór.. Ja nie robiłam :)

Dokładnie, jak wyjdzie cos nie tak na badaniu usg to zawsze możesz podeprzeć sie badaniem krwi. Choć dla mnie osobiście badanie pappa jest słabe bo to statystyczne wyliczenia i bardzo często nie maja pokrycia w rzeczywistości


f2w3rjjgpsehityp.png
 
U mnie jest 6 godzin do tylu z wami [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie 8 [emoji6] choć teraz jakoś inaczej bo w pl jeszcze czasu nie zmienili..

Dzieki dziewczynki, jestescie kochane[emoji8][emoji8][emoji8]

Gabrika ja tak mialam w pierwszej ciazy- bułka z masłem i twarogiem to było moje dzienne menu ( śniadanie, obiad, kolacja) przez prawie cały I trymestr[emoji846]

Emsi, ale cudeńko :*


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczyny, pomyśle jeszcze :) pamiętam że mi gin mówił, ze peppa tylko jak coś bd nie tak robić, a. Nifty wcale :)
Także chyba faktycznie zobaczę co na usg prenatalnymm wyjdzie :)
 
Ja w ogole nie prasuje[emoji6]tylko od święta coś eleganckiego. A tak to wszystko jak ze suszarki wyjmę to juz jest wyprasowane, tylko składam albo wieszam[emoji4]

Spark, dla mnie ten pappa to tez jakis niemiarodajny i tak jak mówi Emilka oparty tylko i wyłącznie na statystykach. NIFTY prędzej, to ma sens tylko drogie w cholerę.
Ja zapłaciłam za niego wprawdzie niecałe 200$ ale po zalogowaniu sie na moje ubezpieczenie widzę wiszący rachunek na 14tys$[emoji33] dla mnie do zapłacenia zero No ale sam ten koszt ktorym obciążają insure to jakis śmiech.
No ale co sie dziwić jak za samo pierwsze usg mialam do zapłacenia 950$. A ze muszę w roku wyrobić swoje 2.5 tysia zanim ubezpieczalnia przejmie koszty w 100% No to płace. Zaraz połówkowe pewnie drugi raz tyle to zanim dojadę do szpitala na poród juz sie z moja częścią spokojnie wyrobie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję dziewczyny, pomyśle jeszcze :) pamiętam że mi gin mówił, ze peppa tylko jak coś bd nie tak robić, a. Nifty wcale :)
Także chyba faktycznie zobaczę co na usg prenatalnymm wyjdzie :)

Ja mam termin na te pierwsze badania genetyczne na 05.05. Gin powiedziała, że to tylko wystarczy zrobić. Co dokładnie to badanie usg pokazuje?
 
Do góry