reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Któras pisała żeby podesłać słoneczko[emoji295] [emoji295]mój piecho już zaczyna opalanie na balkonie;*
1490364385-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Matko oni są nienormalni w tej anglii. Słuchajcie dostałam dziś list z datą pierwszego usg (powinno być pomiędzy 10-14 tyg) uwaga na 13 kwietnia! To byłby 17 tydz!!!!! Oni nie mają jakiś informacji ze ktoś stracił dziecko to było prawie 2tyg kiedy miałam potwierdzona śmierć zarodka a oni mi list wysyłają. Jak można tak ludzi dręczyc!!!!
Masakra tam ta opieka zdrowotna :(. I rozdrapuja rany, które się jeszcze nie zaczęły goic :(
 
A co to jest Nifty??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Badanie genetyczne z krwi, super nowoczesne. Z 99% pewności wyklucza choroby genetyczne i podaje płeć dziecka, wykonywane od 10tygodnia, separuja dziecka dna z krwi matki. Po 35rz ubezpieczalnie wyrażają zgodę bez problemu na to badanie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Badanie genetyczne z krwi, super nowoczesne. Z 99% pewności wyklucza choroby genetyczne i podaje płeć dziecka, wykonywane od 10tygodnia, separuja dziecka dna z krwi matki. Po 35rz ubezpieczalnie wyrażają zgodę bez problemu na to badanie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No widzisz jak ja mało wiem o zyciu hahahaha dzieki super wiadomosc , pewnie płeć od razu robia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No widzisz jak ja mało wiem o zyciu hahahaha dzieki super wiadomosc , pewnie płeć od razu robia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja zamawiałam bez płci bo chcieliśmy mieć niespodzianke a i tak przysłali. Wiec męczyłam sie ponad tydzień, peklam i poprosiłam o kopertę z wynikiem plci[emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Badanie genetyczne z krwi, super nowoczesne. Z 99% pewności wyklucza choroby genetyczne i podaje płeć dziecka, wykonywane od 10tygodnia, separuja dziecka dna z krwi matki. Po 35rz ubezpieczalnie wyrażają zgodę bez problemu na to badanie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

W Polsce kosztuje 2500-3000 zl. A co smieszniejsze w Holandii nie znalazlam ZADNYCH informacji o mozliwosci zrobienia tego badania!

Prosze, tutaj macie fragment z linku cathla o Pappa. No jak dla mnie ocena funkcjonowania lozyska jest bardzo wazna informacja, przy nieprawidlowych wynikach mozna wspomoc lekami lozysko, zadne USG nie powie nam czy dobrze ono pracuje czy nie.
693800c110713c38fc4ff879a2c6951a.jpg



[emoji22] 67,7kg ---> 56,9kg ---> 52kg [emoji7]
 
Matko oni są nienormalni w tej anglii. Słuchajcie dostałam dziś list z datą pierwszego usg (powinno być pomiędzy 10-14 tyg) uwaga na 13 kwietnia! To byłby 17 tydz!!!!! Oni nie mają jakiś informacji ze ktoś stracił dziecko to było prawie 2tyg kiedy miałam potwierdzona śmierć zarodka a oni mi list wysyłają. Jak można tak ludzi dręczyc!!!!

Szok[emoji33][emoji35]

Zgadzam sie co do łożyska z testem pappa, natomiast jeżeli chodzi o wynik genetyczny to sam fakt ze ponad 70% przypadków dzieciaczków ktorym w papie wyszło coś zle okazuje sie zupełnie zdrowych i bez wad to dla mnie mówi samo za siebie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja lubię mameginekolog, ale tutaj jej nie popieram. Tym bardziej, ze w jednym z filmów podaje konkretną nazwę i firmę tego testu, bo o ile dobrze pamiętam jej mąż je sprowadza. To mi się po prostu nie spodobało.
Ale każdy robi jak uważa ;)

Mowisz o PAPPA czy wolnym plodowym DNA? Bo spotkalam sie tam tylko z nazwami tego drugiego i to w spisie tych dostepnych w Polsce.


[emoji22] 67,7kg ---> 56,9kg ---> 52kg [emoji7]
 
Do góry