reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
mam to samo [emoji14] pranie poupychane jeszcze po pudłach [emoji14] a muszę nastawić ze 2 pralki bo w tym tygodniu jakoś weny nie było na pranie i sprzątanie

jakiś pomysł na fajny obiad? zrobiłabym coś innego. Lubię gotować, tylko nie lubię wymyślać co zrobić
To zależy co lubisz? [emoji14] ja wczoraj robiłam kieszonki z filetów z mozzarella, szpinakiem i suszonymi pomidorami zapieczone w folii bez tłuszczu, do tego ryż i brokuły :) dzisiaj jak wrócę o normalnej godzinie to zrobię makaron ze szpinakiem, pomidorami i serem blue w sosie jogurtowym :) szybkie, smaczne, zdrowe [emoji14] albo curry - kurczak, cebula, ananas w mleku kokosowym z przyprawą curry, do tego brązowy ryż :)



Polędwiczki mniam...ja robię z kolei w sosie serowym (ser blue + śmietana) z ryżem zazwyczaj :)



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Ej kurde... Tak mnie, nie wiem, zmulił i zabolal prawy jajnik i okolice, ze prawie pawia puściłam wstajac... Promieniuje aż na krzyż i nerek. Wtf, jeszcze tego mi do kompletu brakuje [emoji19] [emoji1]
Nadal mi niedobrze po tych ekscesach.

Ja tu o gastro a te o polędwiczkach, hate you [emoji1]
 
Gdzie Wy macie to słońce ? Podeslijcie trochę misiaki ... u mnie szaro :/

Przepis zapisałam do ulubionych... wyglada obłędnie

@Windy91 ja tez tak mam ze słodyczami ... choć teraz jest inaczej i codziennie muszę coś słodkiego wciągnąć [emoji39]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Haha mam tak samo, zawsze tylko fasty, miecho itd. Słodycze od święta, a teraz... dzisiaj zjadłam 7daysa, 2 prince polo xxl i wafelki. Umrę!
 
Dziołszki mam pytanko, bo w czw. Prenatalne mam i teraz tak... Pani przez tel. Powiedziała, że prenatalne 250zł, a jak dodatkowo pobieranie krwi to jeszcze 250zł.
To jak? Te badanie krwi to ten Pappa? Robić, nie robić? Przy tych miesięcznych wydatkach jakie miałam 500zł mnie przeraża...
Jezu, jak o staraniach, badaniach itd. Przez te prawie 3 lata trochę już wiedziałam, tak o ciąży... null, zero, nic!!! Dopomóżcie :D
 
Dziołszki mam pytanko, bo w czw. Prenatalne mam i teraz tak... Pani przez tel. Powiedziała, że prenatalne 250zł, a jak dodatkowo pobieranie krwi to jeszcze 250zł.
To jak? Te badanie krwi to ten Pappa? Robić, nie robić? Przy tych miesięcznych wydatkach jakie miałam 500zł mnie przeraża...
Jezu, jak o staraniach, badaniach itd. Przez te prawie 3 lata trochę już wiedziałam, tak o ciąży... null, zero, nic!!! Dopomóżcie :D
Ja robiłam to i to...U mnie np. kosztuje chyba 350.



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
Do góry