reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Mam to samo z prasowaniem...nie znoszę :(

qdkkj44j6bi2vbec.png
A ja za to uwielbiam prasować! [emoji33] takie ciepełko od żelazka... [emoji6]

Sent from my F5321 using Forum BabyBoom mobile app
 
@Lanvin mój sernik też pożre... Ale kiedyś przywiózł od babci to jak zobaczyłam... Całe pół kilo na raz zjadłam, B to nie wiedział co mi się stało [emoji23] napdalo mnie coś. Herbaty też nie slodze, kawę piję raz na 2 miesiące ale ten specyfik już muszę posłodzic [emoji1]

Chmury przyszły, słonko zaszło [emoji20] [emoji297] bez sensu... Muszę wziąć się dziś za prasowanie, bo niedługo zacznie mi szafy na pranie brakować [emoji23] już muszę na półkach obok upychac, taka ze mnie **ujowa pani domu [emoji38]
mam to samo :p pranie poupychane jeszcze po pudłach :p a muszę nastawić ze 2 pralki bo w tym tygodniu jakoś weny nie było na pranie i sprzątanie

jakiś pomysł na fajny obiad? zrobiłabym coś innego. Lubię gotować, tylko nie lubię wymyślać co zrobić
 
Dziewczyny, tak piszecie o tych słodkościach, że i ja się "pochwalę" :D oto moje śniadanie, które w ostatnim tygodniu jem niemal codziennie :oops::p a sernik wygląda obłędnie :)
@Windy91 bardzo dobre tiramisu jest w biedronc. Uwielbiam je :p
20170324_130031-1728x2304.1.jpg
 

Załączniki

  • 20170324_130031-1728x2304.1.jpg
    20170324_130031-1728x2304.1.jpg
    590 KB · Wyświetleń: 90
A ja za to uwielbiam prasować! [emoji33] takie ciepełko od żelazka... [emoji6]

Sent from my F5321 using Forum BabyBoom mobile app
Ja też właśnie uwielbiam! Od zawsze! Tylko ostatnio nie ma do czego nawiązać [emoji1]
Mam wynik bety <0.100 mIU/ml :(:(:(:(:(:(:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mi zdarzały się takie cykle raz- dwa w roku, najdłuższy 46dni. Odkąd się staramy to już całkiem mi się pokiełbasiło, na dwoje babka wrozyla [emoji12] który cykl się staracie, bo chyba mi umknęło albo nie przeczytałam [emoji1]

Dziewczyny, tak piszecie o tych słodkościach, że i ja się "pochwalę" :D oto moje śniadanie, które w ostatnim tygodniu jem niemal codziennie :oops::p a sernik wygląda obłędnie :)
@Windy91 bardzo dobre tiramisu jest w biedronc. Uwielbiam je [emoji14]
Zobacz załącznik 800081

Omatulu, gniazdko [emoji15] [emoji7] [emoji7] dzięki za cynk, sprawdzę [emoji16]

U mnie zaczyna się okresowe gastro, non stop głodna chodzę, zaraz mi bebzol wywali [emoji19] [emoji19]
 
reklama
Do góry