reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
miałabym termin na 16.12 zawsze chciałam żeby na gwiazdkę ;leżało moje dzieciątko w kołysce :) ze wzruszenia chyba bym całe święta przeryczała :)

Niech twoje marzenie więc się spełni Bardzo!❤❤️bardzo ci tego życzę .... ja to sie boję porodu w grudniu przed swietami mam czarne scenariusze w głowie :
poród w swieta w szpiatlu gdzie kazda polozna i ielegniarka chodzi wsciekla ze musi w swieta pracowac :D:D:p
No i ten pobyt w szpitalu np w wigilię :o nie wyobrazam sobie niby z jednej stronie pewnoe dzieciątko wynagrodziloby mi brak mozliwosci by usiąść z bliskimi przy stole no ale i tak jakos by dziwnie bylo :D:D no ale bedzie co ma byc tak naprawde to bede sie.cieszyc z wszystkiego co mialo by miec zwiazek z moja kruszynka która może koedys zawita w moim brzuszku:)
 
Niech twoje marzenie więc się spełni Bardzo!❤❤️bardzo ci tego życzę .... ja to sie boję porodu w grudniu przed swietami mam czarne scenariusze w głowie :
poród w swieta w szpiatlu gdzie kazda polozna i ielegniarka chodzi wsciekla ze musi w swieta pracowac :D:D:p
No i ten pobyt w szpitalu np w wigilię :o nie wyobrazam sobie niby z jednej stronie pewnoe dzieciątko wynagrodziloby mi brak mozliwosci by usiąść z bliskimi przy stole no ale i tak jakos by dziwnie bylo :D:D no ale bedzie co ma byc tak naprawde to bede sie.cieszyc z wszystkiego co mialo by miec zwiazek z moja kruszynka która może koedys zawita w moim brzuszku:)
dziękuje :) mi nie przeszkadza że byłoby w święta tyle już czekam na okruszka że przeżyłabym wszystko :)
 
Cudownie [emoji173] bardzo się cieszę! Masz zdjęcie??



Bardzo mi przykro, właśnie widziałam na fb :(



Temperatura ładna, ale widzisz objawy :D zaraz się nakrecisz! Nu nu...ja już Ci nie będę wróżyć, bo nie wychodziło, może jak będę siedzieć cicho, to się uda :D



O nieeeeee.... Już zmieniam.



Na tyłek dostaniesz...ile można mówić, że przed terminem się nie robi? Aaaaa, niegrzeczna!!



No coś Ty, już owu? Może jakimś cudem mnie też wywoła, dzisiaj 10 dc :)



Popieram [emoji14] niepotrzebne nakrecanie ;) wiem po sobie...



Prolaktyne? Po co? Nie powinno się jej robić w 2-5 dc?

A niżej mój wykres, tempka jak zawsze się waha :) muszę się zaopatrzyć w testy ovu w Rossmannie :)

1490339651-aaaaaa.png



qdkkj44j6bi2vbec.png



No właśnie też jestem w szoku! no ale zobaczymy jak będą testy wychodziły :) Może i u Ciebie coś się wykluje szybciej :) trzymam kciuki :)

Te testy z Rossmana te na F ( nie pamiętam dokładnej nazwy ) kupowałam wczoraj za 20,99 ale za to ciążowe były po 6 z groszem :p Te z Domowego Laboratorium były po 19,99. Złotówka różnicy, ale chciałam spróbować te na F , które polecałyście :p
 
@oczekiwanie rozmawiałam właśnie ze znajomą bo ona robi właśnie tą metodą. Ma totalnego bzika na punkcie jedzenia , zdrowego trybu zycia do tego weganka i Pani weterynarz :) Mowiłą ze gotuje je zostawia do momentu zabarwienia wody (moze sie zabarwic w trakcie gotowania), i tą wodą robi płukankę na włosach i zostawia na pół godzinki. Myślę ze jak przetrzesz miejsca jakaś ściereczka w miejscach gdzie mogłoby zafarbować to nie bedzie sladu.
To nie ja chcę farbowac , ja tylko odpisywalam na posta.
Daj znać, jak beta.
miałabym termin na 16.12 zawsze chciałam żeby na gwiazdkę ;leżało moje dzieciątko w kołysce :) ze wzruszenia chyba bym całe święta przeryczała :)
Kotus oby marzenie się spełniło.
dziękuje :) mi nie przeszkadza że byłoby w święta tyle już czekam na okruszka że przeżyłabym wszystko :)
Ja 24.12 teraz dostałam @ to też fajnie by było gdyby tym razem się udało, ale m wyjeżdża w pn a owu do tej pory nie będzie. Staranka będą do 11dc. No chyva, że plemniory z 3 dni posiedzą hehe.
 
reklama
Do góry