reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
No właśnie też jestem w szoku! no ale zobaczymy jak będą testy wychodziły :) Może i u Ciebie coś się wykluje szybciej :) trzymam kciuki :)

Te testy z Rossmana te na F ( nie pamiętam dokładnej nazwy ) kupowałam wczoraj za 20,99 ale za to ciążowe były po 6 z groszem :p Te z Domowego Laboratorium były po 19,99. Złotówka różnicy, ale chciałam spróbować te na F , które polecałyście :p
Facelle :) tez wczoraj kupowałam po 20,99
 
Emsi super, tak się cieszę

Cheebay bardzo mi przykro, najgorzej gdy ktoś odchodzi niespodziewanie

witam wszystkie nowe staraczki, obyscie nie zagrzały tu długo miejsca ;)

kocham piątki- nie muszę do pracy, jeszcze grzeję z młodą łóżko :)

ale sen miałam, aż poduszka mokra. Byłam u gina (chyba sen o następnej wizycie), miał sprawdzić czy się oczyściłam a on odwraca ekran do mnie i pokazuje dziecko jak sobie bryka w środku. Ryczałam na całą przychodnię krzycząc to niemożliwe. I obudziłam się też z twarzą mokrą... ale schizy
 
Emsi super, tak się cieszę

Cheebay bardzo mi przykro, najgorzej gdy ktoś odchodzi niespodziewanie

witam wszystkie nowe staraczki, obyscie nie zagrzały tu długo miejsca ;)

kocham piątki- nie muszę do pracy, jeszcze grzeję z młodą łóżko :)

ale sen miałam, aż poduszka mokra. Byłam u gina (chyba sen o następnej wizycie), miał sprawdzić czy się oczyściłam a on odwraca ekran do mnie i pokazuje dziecko jak sobie bryka w środku. Ryczałam na całą przychodnię krzycząc to niemożliwe. I obudziłam się też z twarzą mokrą... ale schizy


Hehehe :-) widzę, ze nie tylko ja mam dziwne sny :-D
 
Witam i ja :) pięknie i słonecznie :) Ja dzisiaj zaczynam z luteina owu miałam z 2-3 dni temu, 20 dc cyklu u mnie wychodzi.
Trzymam kciuki za Wasze wizyty dziewczyny :)
Cheebay przykro mi, trzymaj się jakoś.
 
reklama
Ja myślałam że test był pozytywny pomieszalo mi się. A prolaktyna przecież w 21dc razem z progesteronem się robi.
Ja miałam zalecenia w 2-5 dc, dziewczyny też mi tak mówiły zanim zrobiłam, ostatnio przyjaciółka dostała skierowanie na badania, to też robiła w 3dc hmm...


Zobacz załącznik 799983

dziś 16 dc,porobię jeszcze przez pare dni testy owu.
A nie miałas ostatnio koło 20dc?


No właśnie też jestem w szoku! no ale zobaczymy jak będą testy wychodziły :) Może i u Ciebie coś się wykluje szybciej :) trzymam kciuki :)

Te testy z Rossmana te na F ( nie pamiętam dokładnej nazwy ) kupowałam wczoraj za 20,99 ale za to ciążowe były po 6 z groszem [emoji14] Te z Domowego Laboratorium były po 19,99. Złotówka różnicy, ale chciałam spróbować te na F , które polecałyście :p
Facelle :) są super, właśnie muszę je kupić :)


Ktoś tu kiedyś napisał, że przynosisz co rano pozytywną energię i ja też tak uważam :) Jak już zafasolkujesz nie waż się opuszczać tego forum, bo będzie bez Ciebie bardzo smutno :p
To ja, to ja :D popieram! Moc słodyczy z rana od MartaBarbaraWeronika :D


Dziękuję bardzo,tak bym chciała jak wy tu wszystkie,ale coraz bardziej przestaje w to wierzyć,
[emoji110] [emoji110]


O kurczę, podziwiam, dawanie sobie samej zastrzyków to dla mnie mistrzostwo, panikara ze mnie, rozumiem, że jeśli są 18 mm, to zastrzyk i działacie? Dużo wzrasta prawdopodobieństwo ciąży?
Na mnie zastrzyki nie działają, ani takie rzeczy, ale sobie bym chyba nie zrobiła...nie wiem :) w wakacje jak mieliśmy wypadek i mały rozwalił sobie nogę na wysokości ścięgna Achillesa, miał sporo szwów i sama musiałam mu codziennie zmieniać opatrunek, to na początku się bałam, że mu coś zrobię, ale później było lepiej...

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Do góry