reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja miałam zalecenia w 2-5 dc, dziewczyny też mi tak mówiły zanim zrobiłam, ostatnio przyjaciółka dostała skierowanie na badania, to też robiła w 3dc hmm...



A nie miałas ostatnio koło 20dc?



Facelle :) są super, właśnie muszę je kupić :)



To ja, to ja :D popieram! Moc słodyczy z rana od MartaBarbaraWeronika :D



[emoji110] [emoji110]



Na mnie zastrzyki nie działają, ani takie rzeczy, ale sobie bym chyba nie zrobiła...nie wiem :) w wakacje jak mieliśmy wypadek i mały rozwalił sobie nogę na wysokości ścięgna Achillesa, miał sporo szwów i sama musiałam mu codziennie zmieniać opatrunek, to na początku się bałam, że mu coś zrobię, ale później było lepiej...

qdkkj44j6bi2vbec.png
To już ja nie wiem wszędzie co innego mówią, piszą. Najlepiej w takim razie chyba się słuchać swojego lekarza on chyba wie co robi :)
 
Ja miałam zalecenia w 2-5 dc, dziewczyny też mi tak mówiły zanim zrobiłam, ostatnio przyjaciółka dostała skierowanie na badania, to też robiła w 3dc hmm...



A nie miałas ostatnio koło 20dc?



Facelle :) są super, właśnie muszę je kupić :)



To ja, to ja :D popieram! Moc słodyczy z rana od MartaBarbaraWeronika :D



[emoji110] [emoji110]



Na mnie zastrzyki nie działają, ani takie rzeczy, ale sobie bym chyba nie zrobiła...nie wiem :) w wakacje jak mieliśmy wypadek i mały rozwalił sobie nogę na wysokości ścięgna Achillesa, miał sporo szwów i sama musiałam mu codziennie zmieniać opatrunek, to na początku się bałam, że mu coś zrobię, ale później było lepiej...

qdkkj44j6bi2vbec.png
ostatnio miałam w 17 dc i 11 dni fl
 
O kurczę, podziwiam, dawanie sobie samej zastrzyków to dla mnie mistrzostwo, panikara ze mnie, rozumiem, że jeśli są 18 mm, to zastrzyk i działacie? Dużo wzrasta prawdopodobieństwo ciąży?
Nie boli nic też panikowalam 1raz,czujesz się ciazowo bo to hcg,większa szansa na zagniezdzenie bo organizm już wie że jest ciąża,1 raz tak zaszłam w lipcu po pół roku leczenia,teraz już 5raz wezmę zobaczymy ,bardzo wzrasta prawdopodobienstwo ciąży 90procent kobiet zachodzi w ciążę,zastrzyk płacę 90zl ale są do 200 trzeba szukać po aptekach
 
Nie boli nic też panikowalam 1raz,czujesz się ciazowo bo to hcg,większa szansa na zagniezdzenie bo organizm już wie że jest ciąża,1 raz tak zaszłam w lipcu po pół roku leczenia,teraz już 5raz wezmę zobaczymy ,bardzo wzrasta prawdopodobienstwo ciąży 90procent kobiet zachodzi w ciążę,zastrzyk płacę 90zl ale są do 200 trzeba szukać po aptekach
Ja robiłam sobie zastrzyki clexane w brzuch po operacji nogi. Mojej babci też robiłam jak już była leżąca...
 
Hej Emsi,
Drugi trymestr zdecydowanie lepszy, dziekuje[emoji8] a ty jak sie czujesz Słońce?

Dziewczyny ostatni tydzień żyje jak w zwolnionym filmie, dlatego jest mnie tu malo...zginął mój dobry kolega w zeszła sobote wspinając sie na jeden ze szczytów w colorado [emoji26] nawet nie mam siły napisać wiecej szczegółów... mijają dni i powoli sie z tym oswajam ale cholernie mi ciezko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Strasznie mi przykro [emoji17]

Czuje się dobrze, na szczęście żadnych atrakcji. Bardzo podobnie do pierwszej ciąży z małymi wyjątkami. Oby tak dalej ...

Emsi a przypomnij swoją betę :-) ja robilam jakos 17 i 19 dc

xnw40tc7sy506vxn.png

Ja miałam 19dpo niecały 1000 a 21 dpo około 2500. Pamietam, ze przyrost 149,3% czy jakoś tak. A jak liczbowo było u Ciebie ?

Ja dziś mam wizytę u gin zobaczymy czy są pęcherzyki,stresa mam

Powodzenia kochana ! [emoji6]

Poniżej przedstawiam Wam moja Fasolinkę [emoji173]️
680893a7e475c207276d4586c70ea5b3.jpg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strasznie mi przykro [emoji17]

Czuje się dobrze, na szczęście żadnych atrakcji. Bardzo podobnie do pierwszej ciąży z małymi wyjątkami. Oby tak dalej ...



Ja miałam 19dpo niecały 1000 a 21 dpo około 2500. Pamietam, ze przyrost 149,3% czy jakoś tak. A jak liczbowo było u Ciebie ?



Powodzenia kochana ! [emoji6]

Poniżej przedstawiam Wam moja Fasolinkę [emoji173]️
680893a7e475c207276d4586c70ea5b3.jpg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pięknie rośnie buźka dla was
 
reklama
Zaczęłam brać tego dong quai..zobaczymy czy pomoże:) mam nadzieję, że uda się do maja zajść w ciąże. Potem mój mąż bidulek będzie miał podany radio jod...i potem trzeba odczekać. Fajnie by było, ale boje się , że przez moje torbiele endometrialne nici z tego:(
Kochana wiem że to może ciężko zabrzmi ale lepiej nie zachodzić teraz w ciaze. Po radiojodzie mąż będzie promieniowal przez jakiś czas co jest szkodliwe dla ciąży. Może lepiej poczekac?
 
Do góry