reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@cheebay wyrazy współczucia kochana serce bardzo boli kiedy odchodzi ktos bliski wiem cos o tym bo tez nie dawno stracilam przyjaciółkę ... :hmm: :-*
@Lanvin eh szkoda no ale nastepny cykl przed Toba i noech będzie on dla Ciebie szczęśliwy kochana juz teraz trzymam mocno &&&&&
@giveyourselftome mam nadzieje ze dzisiaj już w koncu twoje wątpliwości rozwieje beta lepiej wiedziec na czym sie stoi aniżeli snuć tylko domysly oczywiście ja tobie życzę by beta była pozytywna ;-) ;);-) ;)
@kotek87 a Ty kiedy testujesz? Jak dlugie masz cykle ? Bo chyba koedys jeszcze z @Antonia2016 byłyśmy na podobnym etapie cyklu u mnie aktualnie dzis 16dc/28 @@@ na 6.04 :sorry:
@marc też chcialabym ci powiedzieć ze wykres obiecujacy no ale nie będę robila z siebie wariatki skoro nawet nie rozumiem co i jak ,kiedy i gdzie o_O:D dlatego po prostu tylko moge ci napisac że Bardzo!❤❤️bardzo ale to Bardzo!❤❤️ Tobie kibicuje niech moc "dwóch kreseczek " bedzie z Tobą!!!:p:)
Pozdrawiam wszystkie "brzuchatki" te male jak i juz te większe ...
Wszystkie staraczki te bardziej jak i te mniej cierpliwe @marc :p:p:p
No i wszystkie nowe staraczki ktore do Nas dołączyły mam nadzieje ze nie na tydz dwa tylko na dłużej bo bardzo nam smutno jak ktos pojawia sie i znika w siną dal...:):)
No i przedewszystkim mocno tule te które nie dawno stracily swoje male aniołki dużo wytrwałości i wiary w lepsze jutro kochane :hmm: :-*
 
@cheebay wyrazy współczucia kochana serce bardzo boli kiedy odchodzi ktos bliski wiem cos o tym bo tez nie dawno stracilam przyjaciółkę ... :hmm: :-*
@Lanvin eh szkoda no ale nastepny cykl przed Toba i noech będzie on dla Ciebie szczęśliwy kochana juz teraz trzymam mocno &&&&&
@giveyourselftome mam nadzieje ze dzisiaj już w koncu twoje wątpliwości rozwieje beta lepiej wiedziec na czym sie stoi aniżeli snuć tylko domysly oczywiście ja tobie życzę by beta była pozytywna ;-) ;);-) ;)
@kotek87 a Ty kiedy testujesz? Jak dlugie masz cykle ? Bo chyba koedys jeszcze z @Antonia2016 byłyśmy na podobnym etapie cyklu u mnie aktualnie dzis 16dc/28 @@@ na 6.04 :sorry:
@marc też chcialabym ci powiedzieć ze wykres obiecujacy no ale nie będę robila z siebie wariatki skoro nawet nie rozumiem co i jak ,kiedy i gdzie o_O:D dlatego po prostu tylko moge ci napisac że Bardzo!❤❤️bardzo ale to Bardzo!❤❤️ Tobie kibicuje niech moc "dwóch kreseczek " bedzie z Tobą!!!:p:)
Pozdrawiam wszystkie "brzuchatki" te male jak i juz te większe ...
Wszystkie staraczki te bardziej jak i te mniej cierpliwe @marc :p:p:p
No i wszystkie nowe staraczki ktore do Nas dołączyły mam nadzieje ze nie na tydz dwa tylko na dłużej bo bardzo nam smutno jak ktos pojawia sie i znika w siną dal...:):)
hahha ja tez dzisiaj 16 dc i ostatnio cykl 28 dniowy tez mam termin @ na 06.04 :) czyli jedziemy po równo :)
miałaś już ovu?
u mnie wczoraj był pozytyw zobaczę jeszcze jak teraz w najbliższych dniach będzie wychodził
staramy się co 2 dni :) a Ty?
 
A to mój wykres
 

Załączniki

  • Screenshot_20170324-083337.png
    Screenshot_20170324-083337.png
    125,1 KB · Wyświetleń: 63
hahha ja tez dzisiaj 16 dc i ostatnio cykl 28 dniowy tez mam termin @ na 06.04 :) czyli jedziemy po równo :)
miałaś już ovu?
u mnie wczoraj był pozytyw zobaczę jeszcze jak teraz w najbliższych dniach będzie wychodził
staramy się co 2 dni :) a Ty?

Kotuś :p:) Ja to tak sie staram ze prawde mówiąc mogłabym bardziej poki co takie mega starania byly 21 i 23(pisząc mega starania.chodzi mi o to ze dwa trzy razy w nocy ) no i planuje coś dziś wczoraj odpuscilismy z moim M bo mieliśmy na noc gości i jakoś tak nie komfortowo bo spali za ścianą obok w pokoju :);)no ale dzisiaj jak tylko moje kochanie wróci z pracy bedzie brany pod uwagę i to nie raz tego wieczoru :D:ptrzymam &&&& za Ciebie za Nas i za wszystkie ktore beda testowac juz niebawem :):)
 
Kotuś :p:) Ja to tak sie staram ze prawde mówiąc mogłabym bardziej poki co takie mega starania byly 21 i 23 no i planuje coś dziś wczoraj odpuscilismy z moim M bo mieliśmy na noc gości i jakoś tak nie komfortowo bo spali za ścianą obok w pokoju :);)no ale dzisiaj jak tylko moje kochanie wróci z pracy bedzie brany pod uwagę i to nie raz tego wieczoru :D:ptrzymam &&&& za Ciebie za Nas i za wszystkie ktore beda testowac juz niebawem :):)
nie martw się bo starałaś się w dniach płodnych :)
oby nam się wszystkim udało :)
 
reklama
Do góry