reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

marc co się dzieje kotek ? Ok doczytałam. Nie martw się ją też tak miałam i mam popatrz stoję o krok od poronienia ale się nie załamuje a uwiez nie jest łatwo po raz drugi stracić ciążę. Nie poddawaj się jesteśmy tu z tobą a jak ci smutno pisz wysłuchamy cie prawda dziewczyny; ) :*

magoo co z tobą ?! Brakuje mi ciebie!

Paraplu ale piękne schudlas :*

Queen_b damy rade na 2018!będziemy razem !:)
Kochana ja wciąż wierzę [emoji173] trzymam mocno kciuki
@nimitii pozytyw jest taki, ze jak wszystko pójdzie dobrze to będzie dzidzia z maja tak jak zawsze chciałam [emoji7][emoji7]

Widziałam któraś z dziewczyn pisała ze jej M miał ponad 100ml plemników ! Kutde a mój ledwo do 33ml w jego najlepszym wyniku dobił [emoji23] No cóż ale mój M od zawsze twierdził ze coś z nim nie tak i od razu było spr go. A w sumie to potwierdzenie.


A 2018 to bardzo dobra data !! Mój plan 5letni zakładał 2 dzieci do 30stki ale cóż, jak to się mówi Człowiek planuje Pan Bóg rujnuje ... ale co zrobić jak się tworzy planu 5letnie ?? (Takie zboczenie ze studiów [emoji23][emoji23])

Oby chociaż jedno wyszło do tej 30[emoji51][emoji120][emoji120]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I tego Ci życzę ... Amen [emoji6]
Wychowywalam sie w domku jednorodzinnym a teraz mieszkam w bloku. Nadal ciezko mi sie przestawic, ze po 22 nie powinnam odkurzac i sie tluc (a mi sie wtedy najlepiej sprzata!). I bardzo brakuje mi mozliwosci wyjscia i pobujania sie na hustawce miedzy drzwewami, mozliwosci mycia wiekszych rzeczy na podworku. Ogolnie brakuje mi masy rzeczy.

Jedyny plus jest taki, ze mam sporo mniejsza powierzchnie a to uczy mnie niegromadzenia zbednych "przydasi" i trzymania tylko tego co faktycznie uzywam i potrzebuje.

Ogolnie to ogromnie polecam ksiazke "Chciec mniej" i blog autorki ksiazki "simplicite". Odkad ja przeczytalam stosuje zasade z jej ksiazki 3P(P+P), wydaje duzo mniej kasy na bzdury i stale odgruzowuje swoje mieszkanie, zycie i glowe!
I szczerze Wam powiem, ze to jedna z wazniejszych dla mnie ksiazek jakie do tej pory przeczytalam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na razie przeczytałam "slow fashion" i juz dość uporządkowalam szafę i mocno ograniczyłam zakupy szmat ale to jeszcze nie koniec [emoji4] Chętnie lookne na Twoją książeczkę ... bardzo potrzebuje wskazówek żeby zminimalizować ten pęd posiadania zbędnych rzeczy [emoji6]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
reklama
Super moja ostatnia ciąża gdyby się nie skończyła jak się skończyła byłaby z maja. Ja zawsze chciałam mieć malucha urodzonego między kwietniem a czerwcem.
Powiedz mi kochana jeśli to nie jest zbyt itymne pytanie (nie obrazę się jak nie odpowiesz !) Jak twój m się z tym czuje?

Kochana powiem Ci, ze on jest twardy. Zawsze czuł ze coś jest nie tak i w sumie byliśmy obije na to przygotowani. Ostatnio nawet o tym rozmawialiśmy i sam powiedział mi ze teraz jak patrzy na swoich kuzynów (20 i 18lat) którzy maja dzieci już albo w drodze - to sam się cieszy Żr wyszło jak wyszło. Bo on ten musiał dojrzeć do roli bycia odpowiedzialnym wspierającym partnerem a później ojcem. Musieliśmy się w wielu rzeczach po prostu dotrzeć. Na szczęście nie jest on z tych załamujący się. Sytuacja nie jest beznadziejna. To on zawsze mnie uspokajał mówił ze mam się nie nakręcać ze będzie wszystko Ok. Także mój M to dar z niebios moja oaza spokoju. Chociaż czasem tez wkurzy [emoji23][emoji23]

To mój m. Queen_b specjalistko od nasienia czy wiesz co znaczy sposób upłynnienia mechaniczny? Powinien być samoistny. Z góry dzięki
Powiem Ci kochana ze pojęcia nie mam. My badamy nasienie w uk na fundusz zdrowia i tam nie ma takich wyznaczników. Ale może chodzi o to ze musieli w labolatorium wspomóc jakoś żeby się upłynnilo nasienie a powinno w samoistny sposób ?

Od dawna nie pisalam z tabletu i widzicie chyba nieaktualna wage 63,3 kg [emoji3] juz poprawilam na swieza [emoji173] 59,8 kg [emoji7]

Nimitii ja ciagle 3mama Was kciuki. [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Super sprawa z tymi ulotkami. Na czym polega sam zabieg to mozna w necie wyczytac ale w tych ulotkach sa wszystkie inrofmacje dotyczace stricte mojego szpitala, gdzie i kiedy mam sie w nim stawic, numery kontaktowe, alarmowe, ichnia procedura przed i po zabiegu. Tego juz z neta nie wyczytam.
Za kazdym razem jak to dostaje to sie zachwycam :)


2018 bedzie nasz! [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

66,8kg ---> 59,8 ---> 52kg
Ty mi tu @Paraplu w tej chwili mów jak zleciała tak z wagi i ile ci to zajęło !! Tez tak chce !! [emoji30][emoji30] a ja się staram ale niestety len permanentny Ze mnie [emoji30][emoji30]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana ja wciąż wierzę [emoji173] trzymam mocno kciuki

I tego Ci życzę ... Amen [emoji6]

Ja na razie przeczytałam "slow fashion" i juz dość uporządkowalam szafę i mocno ograniczyłam zakupy szmat ale to jeszcze nie koniec [emoji4] Chętnie lookne na Twoją książeczkę ... bardzo potrzebuje wskazówek żeby zminimalizować ten pęd posiadania zbędnych rzeczy [emoji6]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...

O widzisz, a Twojej pozycji nie czytalam. Jesli chodzi o ubrania to juz sie wyleczylam z checi posiadania dla samego posiadania. Mam mniej ubran niz moj K. I kupuje dopiero jak cos jest mi faktycznie potrzebne ale jednoczesnie pozbywam sie wtedy zbednych/starych/zniszczonych/niemodnych/znudzonych ciuchow.
Nadal jednak pracuje nad kupowaniem pie rdol (haha musialam napisac osobno bo mi badoo wykropkowalo to slowo [emoji23]) do domu bo zdarzaja mi sie nadal wpadki.

@queen_b
Zadna tajemnica. Wykupilam sobie diete bebio, ta od Chodakowskiej. Dla mnie rewelacyjna!

66,8kg ---> 60,8kg zajelo mi 6 tygodni na tej diecie.

Potem jakos nie wykupilam diety i jakos zebrac sie nie umialam do tego i tak zlecialy 3 miesiace [emoji33] balam sie, ze waga wroci przez te 3 miechy a wczoraj sie zwazylam i w szoku bo waga pokazala jeszcze - 1kg.
I teraz mam 59,8kg [emoji7]

To mnie zmotywowalo i wykupuje jeszcze raz ta diete!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
O widzisz, a Twojej pozycji nie czytalam. Jesli chodzi o ubrania to juz sie wyleczylam z checi posiadania dla samego posiadania. Mam mniej ubran niz moj K. I kupuje dopiero jak cos jest mi faktycznie potrzebne ale jednoczesnie pozbywam sie wtedy zbednych/starych/zniszczonych/niemodnych/znudzonych ciuchow.
Nadal jednak pracuje nad kupowaniem pie rdol (haha musialam napisac osobno bo mi badoo wykropkowalo to slowo [emoji23]) do domu bo zdarzaja mi sie nadal wpadki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U nas z ciuchami to samo, M ma więcej niż ja i więcej ich kupuje. Ale ja mam świra na punkcie ciuszków dla młodego , ten to ma wszystko hehe.
 
O widzisz, a Twojej pozycji nie czytalam. Jesli chodzi o ubrania to juz sie wyleczylam z checi posiadania dla samego posiadania. Mam mniej ubran niz moj K. I kupuje dopiero jak cos jest mi faktycznie potrzebne ale jednoczesnie pozbywam sie wtedy zbednych/starych/zniszczonych/niemodnych/znudzonych ciuchow.
Nadal jednak pracuje nad kupowaniem pie rdol (haha musialam napisac osobno bo mi badoo wykropkowalo to slowo [emoji23]) do domu bo zdarzaja mi sie nadal wpadki.

@queen_b
Zadna tajemnica. Wykupilam sobie diete bebio, ta od Chodakowskiej. Dla mnie rewelacyjna!

66,8kg ---> 60,8kg zajelo mi 6 tygodni na tej diecie.

Potem jakos nie wykupilam diety i jakos zebrac sie nie umialam do tego i tak zlecialy 3 miesiace [emoji33] balam sie, ze waga wroci przez te 3 miechy a wczoraj sie zwazylam i w szoku bo waga pokazala jeszcze - 1kg.
I teraz mam 59,8kg [emoji7]

To mnie zmotywowalo i wykupuje jeszcze raz ta diete!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A nie wolalabys nauczyć się po prostu odpowiednio odżywiać żeby weszło Ci to w krew i zebys nie musiała polegac na czyjejś pomocy? :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O widzisz, a Twojej pozycji nie czytalam. Jesli chodzi o ubrania to juz sie wyleczylam z checi posiadania dla samego posiadania. Mam mniej ubran niz moj K. I kupuje dopiero jak cos jest mi faktycznie potrzebne ale jednoczesnie pozbywam sie wtedy zbednych/starych/zniszczonych/niemodnych/znudzonych ciuchow.
Nadal jednak pracuje nad kupowaniem pie rdol (haha musialam napisac osobno bo mi badoo wykropkowalo to slowo [emoji23]) do domu bo zdarzaja mi sie nadal wpadki.

@queen_b
Zadna tajemnica. Wykupilam sobie diete bebio, ta od Chodakowskiej. Dla mnie rewelacyjna!

66,8kg ---> 60,8kg zajelo mi 6 tygodni na tej diecie.

Potem jakos nie wykupilam diety i jakos zebrac sie nie umialam do tego i tak zlecialy 3 miesiace [emoji33] balam sie, ze waga wroci przez te 3 miechy a wczoraj sie zwazylam i w szoku bo waga pokazala jeszcze - 1kg.
I teraz mam 59,8kg [emoji7]

To mnie zmotywowalo i wykupuje jeszcze raz ta diete!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Powiem Ci ze ja tez miałam ta dietę wykupiona ale ja jestem za wybredna. Dużo rzeczy nie lubię a i tez z moim trybem pracy gdzie wstaje codziennie o 5 rano serio ciężko jest jeść 5 posiłków dziennie ze już nie wspomnę ze musiałabym robic dwa różne obiady [emoji30][emoji30] a ćwiczenia z nią tez miałaś ?? Moja waga teraz do 66,9 i marzy mi się 59...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Emsi* super wyniki ;) ruch ogólny 51 % więc mieści się w normach :D a że postępowy trochę mniejszy to nic :D

Ahhh a ja mam kiepski wieczór... oprócz tego, że mamy problem z tą kretynką (właścicielką mieszkania, która straszy nas wojną - śmiech na sali! ale o tym nie chce mi się mówić nawet) to jeszcze dzisiaj mowilam z przyjaciółką z Anglii i jest w 11 tc... i niezadowolona bo od kilku miesięcy dopiero z tym nowym facetem... Jezu... płakać mi się chce... :(

aaa tak w ogóle u mnie już ból okresowy- to pociesza w tym miesiącu...musi... ;)
 
@TuliPanna99 gratuluję! A jak miałaś obstawiony cykl?
@Izabela90 ja też jakbym coś widziała
Przepraszam, ale nie pamiętam dokładnie, to było w grudniu, a mamy luty. Pamiętam, że 16dc wieczorem wyszedł mi pozytywny test owu i wtedy był na pewno sex. Podczas poprzednich dni przed owu sex był dosyć często co dzień lub co 2 dni pewnie. Owu była w 17/18dc i w te dni ani 19dc nie było boboseksów. Tak się jakoś złożyło bo był Sylwester, w Nowy Rok córka nam się rozchorowała i wcale nie miałam głowy do tego i dopiero 20 dc były przytulaski.
Tak na prawdę zaszłam w ciążę tylko przy braniu duphaston od razu po owulacji. Poprzednia ciąża która zakończyła się w październiku to brałam duphaston 10 dni po owu. Teraz znowu po owu zaczełam brać dupka i biorę do tej pory.
 
@Emsi* super wyniki ;) ruch ogólny 51 % więc mieści się w normach :D a że postępowy trochę mniejszy to nic :D

Ahhh a ja mam kiepski wieczór... oprócz tego, że mamy problem z tą kretynką (właścicielką mieszkania, która straszy nas wojną - śmiech na sali! ale o tym nie chce mi się mówić nawet) to jeszcze dzisiaj mowilam z przyjaciółką z Anglii i jest w 11 tc... i niezadowolona bo od kilku miesięcy dopiero z tym nowym facetem... Jezu... płakać mi się chce... :(

aaa tak w ogóle u mnie już ból okresowy- to pociesza w tym miesiącu...musi... ;)
U mnie też kolejna koleżanka w ciąży i najgorsze, że już w niej była i wypytywala mnie a jak tam u was i wogole. Teraz powiedziała, a to już 11tc. Fajnie, cieszę się, ale czuję niesmak.
 
reklama
@Emsi* super wyniki ;) ruch ogólny 51 % więc mieści się w normach :D a że postępowy trochę mniejszy to nic :D

Ahhh a ja mam kiepski wieczór... oprócz tego, że mamy problem z tą kretynką (właścicielką mieszkania, która straszy nas wojną - śmiech na sali! ale o tym nie chce mi się mówić nawet) to jeszcze dzisiaj mowilam z przyjaciółką z Anglii i jest w 11 tc... i niezadowolona bo od kilku miesięcy dopiero z tym nowym facetem... Jezu... płakać mi się chce... :(

aaa tak w ogóle u mnie już ból okresowy- to pociesza w tym miesiącu...musi... ;)
Taaa, znam to...
Trzymaj się mała! Wróżki forumowe zapewnia Ci całe, małe Twoje własne domowe przedszkole! [emoji11][emoji11]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry