reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam z pracy [emoji6] ale jestem mega śpiąca i najchętniej nie wychodziłabym z łóżka ale co zrobić, trzeba te 8h przetrwać [emoji12]
Bertha, jak tam test?
Lux, u mnie dziś jajko sadzone, ziemniaki i marchewka z groszkiem [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Spark oj przykro jak sie slyszy, ze ktos obok zachodzi a wcale nie chcial :( tez tego nie moglam zniesc, serce pekalo, ale jak juz ktos zaszedl bo chcial to sie cieszylam i wyczekiwalam az urodzi, nie martw sie, tez zajdziesz, widocznie tam do gory masz zapisane plany u pana Boga, tylko ich nie znasz, ja sie tak pocieszalam po stracie ciazy...a moj Tomek gadal, powiedz panu Bogu o swoich planach to...ehh szkoda, ze nie jest tak jak bysmy chcieli


Wstalam wczesniej, zeby zjesc w spokoju i zaszykowac obiad, obiore ziemniaki, zrobie sos pieczarkowy i schab upieke na dwa dni i warzywka marchewke, groszek i kukurydze z zasmazka na slodko zrobie i tylko potem je podgrzeje a Wy co macie na obiad dzis?
Ja dopiero wstałam. A ty juz pytasz co na obiad :p. Mój synek sobie zaxyczyl lasagne, więc nie mam wyboru.
 
U mnie będzie rybka panierowana mizeria i ziemniaczki z koperkiem. Szukam też przepisu na jakąś zupe kren...może z pieczarek. Moj mąż w pracy i wraca ok 11 00 więc dużo czasu nie mam ale niunio już wstał i właśnie wciąga mleko w sypialnianym łożu u mnie
 
Za mnie poprosze tez kciuki wasze na jutro, bo kolejna wizyta I prenatalne[emoji33][emoji85] z tym, ze ze wskazan na wiek robię takie testy prenatalne z krwi ( NIFTY w pl sie nazywaja) wiec wyników na pewno jutro nie usłyszę. A powiem wam ze stres chodzi za mna jak cien, staram sie go gdzies tam spychac na drugi plan ale chciałabym zeby był juz przyszły tydzień a my szczęśliwi z wynikow[emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za mnie poprosze tez kciuki wasze na jutro, bo kolejna wizyta I prenatalne[emoji33][emoji85] z tym, ze ze wskazan na wiek robię takie testy prenatalne z krwi ( NIFTY w pl sie nazywaja) wiec wyników na pewno jutro nie usłyszę. A powiem wam ze stres chodzi za mna jak cien, staram sie go gdzies tam spychac na drugi plan ale chciałabym zeby był juz przyszły tydzień a my szczęśliwi z wynikow[emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze kochana zobaczysz nie martw się :*
 
Za mnie poprosze tez kciuki wasze na jutro, bo kolejna wizyta I prenatalne[emoji33][emoji85] z tym, ze ze wskazan na wiek robię takie testy prenatalne z krwi ( NIFTY w pl sie nazywaja) wiec wyników na pewno jutro nie usłyszę. A powiem wam ze stres chodzi za mna jak cien, staram sie go gdzies tam spychac na drugi plan ale chciałabym zeby był juz przyszły tydzień a my szczęśliwi z wynikow[emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
bedzie dobrze, czekamy na super wiesci, nie martw sie na zapas ;)
 
Za mnie poprosze tez kciuki wasze na jutro, bo kolejna wizyta I prenatalne[emoji33][emoji85] z tym, ze ze wskazan na wiek robię takie testy prenatalne z krwi ( NIFTY w pl sie nazywaja) wiec wyników na pewno jutro nie usłyszę. A powiem wam ze stres chodzi za mna jak cien, staram sie go gdzies tam spychac na drugi plan ale chciałabym zeby był juz przyszły tydzień a my szczęśliwi z wynikow[emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To trzymam kciuki i czekam na wieści [emoji3][emoji110]️
Nimitti, na która masz lekarza?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry