reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Co bede opisywac jak moge pokazac [emoji12]
80debec592b72b0784f9e40a0e7daf81.jpg



Aaaa jest jest!!!! Gratuluje! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji322][emoji323][emoji253][emoji324][emoji320][emoji307]❣️


Hahaha biedaczek [emoji23] pewnie musial zjechac na pobocze i dojsc do siebie [emoji23]

@basia89 w sobote rano wracamy do tego durnowatego wiatrakowa :(




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem tyle - WOW!!! Śliczny....
 
reklama
Dzięki za miłe powitanie :-) W lutym kończę 32 lata i jeszcze niedawno mówiłam, że dzieci to nigdy :D Staramy się drugi cykl dopiero. Niestety cykle mam długie i zobaczymy jak to będzie z regularnością po odstawieniu tabletek anty, więc trudno obliczyć dni płodne. Narazie próbujemy się wstrzelić :-)

Oj moja Droga, ja to jeszcze niedawno też mówiłam (mam 30 lat), że dzieci są beeee i że ja nie chcę, bo już mnie wtedy nic dobrego nie spotka... I jakoś tak w jeden dzień mi przeklikało, że jednak tak. Pogadaliśmy z moim M i od tej pory oboje chodzimy nakręceni. Mam nadzieję, że uda nam się szczęśliwie wszystko :) a potem przyjdzie czas i na karierę i podróże. Wierzę, że macierzyństwo da się w to wszystko w pasować :)

Mój facet to fan piłki, muszę znać.TEN stadion ;p

Oooo! Ja mam ten sam typ w domu :) Wielik fan piłki nożnej, mecze niemal na okrąglo ogląda :D Ale ja to nawet lubię, mało oglądam TV więc jak on sobie wieczorami coś ogląda, to ja mam chwile dla siebie :)

Aaaaaaa nimitii REWELACJA [emoji1] [emoji1] [emoji1]
Czujesz się ciazowo?

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...

No własnie, czujesz coś? Wielkie gratulacje :):):)

Początek roku obfity i owocny. Jak tak dalej pójdzie to przerzucimy się wszystkie na forum dla tych rodzących w 2017.

Witam,
Starania z mężem rozpoczęliśmy w grudniu zeszłego roku :) mam nadzieję że uda nam się i jeszcze w tym roku pojawi się na świecie nasz mały cud :)

Będzie dobrze :) Trzymamy kciuki!
 
Ej! Czy ja dobrze przeczytałam posty, że tu nam się też jakieś zaręczyny pojawiły? :):) Jeżeli tak, to gratuluję :):):)

Ja dzisiaj wkroczyłam w 3 dziesiątkę mojego życia. Rano mój M zostwił mi prezent i liścik z życzeniami i dyspozycją że mam się szykować na wieczór :):)
Moje przyjaciółki przywiązały mi z samego rana do drzwi balony i zostawiły bukiet tulipanów, jak wychodziłam z mieszkania to omal zawału nie dostałam!!! Potem płakałam jak bóbr ze szczęścia :):)

Trzeba się cieszyć z małych rzeczy dziewczęta!
 
Oj moja Droga, ja to jeszcze niedawno też mówiłam (mam 30 lat), że dzieci są beeee i że ja nie chcę, bo już mnie wtedy nic dobrego nie spotka... I jakoś tak w jeden dzień mi przeklikało, że jednak tak. Pogadaliśmy z moim M i od tej pory oboje chodzimy nakręceni. Mam nadzieję, że uda nam się szczęśliwie wszystko :) a potem przyjdzie czas i na karierę i podróże. Wierzę, że macierzyństwo da się w to wszystko w pasować :)



Oooo! Ja mam ten sam typ w domu :) Wielik fan piłki nożnej, mecze niemal na okrąglo ogląda :D Ale ja to nawet lubię, mało oglądam TV więc jak on sobie wieczorami coś ogląda, to ja mam chwile dla siebie :)



No własnie, czujesz coś? Wielkie gratulacje :):):)

Początek roku obfity i owocny. Jak tak dalej pójdzie to przerzucimy się wszystkie na forum dla tych rodzących w 2017.



Będzie dobrze :) Trzymamy kciuki!
To ja oglądam z Nim no lubię :D
 
Ej! Czy ja dobrze przeczytałam posty, że tu nam się też jakieś zaręczyny pojawiły? :):) Jeżeli tak, to gratuluję :):):)

Ja dzisiaj wkroczyłam w 3 dziesiątkę mojego życia. Rano mój M zostwił mi prezent i liścik z życzeniami i dyspozycją że mam się szykować na wieczór :):)
Moje przyjaciółki przywiązały mi z samego rana do drzwi balony i zostawiły bukiet tulipanów, jak wychodziłam z mieszkania to omal zawału nie dostałam!!! Potem płakałam jak bóbr ze szczęścia :):)

Trzeba się cieszyć z małych rzeczy dziewczęta!
[emoji257] [emoji257] [emoji307] [emoji307] [emoji324] [emoji324] [emoji324] [emoji324] [emoji324] [emoji324] [emoji324] 100 lat kochana[emoji14] [emoji1]

Napisane na HTC Desire 310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry