reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny uciekam spac bo jutro drastyczny powrót do pracy.... i to na 4 rano!!!!!! Przed chwilka sie poprzytulalismy z mężem - nie odpuszczam mu zeby nie wyszedł z formy haha - wiec powinnam szybko usnąć. Poza tym śluz mam jak na owulke! O co chodzi????


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak tak Was podczytuje to czuje sie taka zielona w tym wszystkim ze szok :eek: niby wiem kiedy sluz mam jakby plodny tzn typowe kurze jajo ale nwm czy wtedy jest owulka czy pozniej czy wczesniej ... Chyba musze przeswietlic caly watek to bd troche bardziej obeznana. Niestety aktualnie nie moge nawet napisac ile dni trwa moj cykl bo ostatnio to jest zmienny jak pogoda :hmm: zaczne wiec moze sie bardziej obserwowac
 
Może, może, wszystko jest możliwe... :p chociaż jakos nie lubie przecierać szlaków :D
Niech wieksze weteranki początkują, ja tutaj troche smarkacz staraniowy :D :D :D



U mnie to samo, piatek-sobota planowana wizyta @... Oby sie nam gdzies po drodze pogubiła! A kysz, kysz! Ja chyba do jutra nie wytrzymam.... :D I nie powiem - zaczynam sie troche stresować faktem, że moge byc w ciązy.... :p :D
Nie ma sie co stresowac i bać, nawet jak bedzie dupa (oby jednak nie!!!) to zawsze jest kojeny cykl, cyc do góry :*
Ech u mnie będzie szybciej niż myślę nie wiem czy w ogóle zdążę zrobić coś czuję, że będzie tak jak u Mikaduchny dwa dni szybciej :baffled: aj tam samo życie :unsure: a szkoda nawet czary nie dały rady :errr: nie ma co zamulać trzeba się z tym liczyć ;) dzięki za otuchę czasami jest to potrzebne :happy:
 
Ech u mnie będzie szybciej niż myślę nie wiem czy w ogóle zdążę zrobić coś czuję, że będzie tak jak u Mikaduchny dwa dni szybciej :baffled: aj tam samo życie :unsure: a szkoda nawet czary nie dały rady :errr: nie ma co zamulać trzeba się z tym liczyć ;) dzięki za otuchę czasami jest to potrzebne :happy:
Wiesz, może te czary mają opóźniony zapłon, trzeba być cierpliwym [emoji2] grunt ze rzucone, niedługo zaczną działać [emoji2]

Sent from my LT26i using Forum BabyBoom mobile app
 
Aż taka tragedia z dietą? Ja zrobiłam, ale chwalić się nie ma czym za bardzo... Jakbym cholera nie mogła do rana poczekać [emoji14]

Sent from my LT26i using Forum BabyBoom mobile app
Ja przeżyję, ale mój facet musi sobie sam zacząć gotować;p No i owoców mało :( bo też nie mogę za bardzo...
To kupisz następny ! ;) a bieluśko ?
 
reklama
Do góry