reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Moj M stwierdził ze nie ma sensu robić testu - bo jakbym była to przecież @@ by nir było i kreska tez byłaby szybciej i wyraźna. Wiec mam sie. Je nakręcać i nastawić sie na ten cykl. I ok dzis 9dc a tu test owu z dzis.

A pytanie mam tez do dziewczyn robiących testy - macie jakieś dni w miesiącu gdzie nie pojawia sie Wam ta druga kreska ?? Bo mi kiedys sie nie pojawiała po owu a teraz cały czas jest. I to dość wyraźna.
1476885660-bgz44v.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Queen rób kochana ten ciążowy bo ten owu tez podejrzanie wygląda

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja przeżyję, ale mój facet musi sobie sam zacząć gotować;p No i owoców mało :( bo też nie mogę za bardzo...
To kupisz następny ! ;) a bieluśko ?

Mój mąż ma luszczyce.Jest na diecie tłuszczowej - protokół autoimmunologiczny. Pięknie mu wszystko zeszło, żadne leki nie pomogły nic. Dlatego na tym przykładzie widzę jak ważna jest dieta. Gotujemy praktycznie 2 różne kuchnie. Chociaż są posiłki, które jemy razem, ale czasami nie chce już tego mięsa, gulaszu, karkówki i innych. Maz nie moze pomidorow, zadnej maki oprocz kokosowej, papryki, pomidorow. Da się do tego przyzwyczaić, chociaz na poczatku troche sie czlowiek denerwuje, ze tyle garnkow w kuchni stoi :) Dlatego trzymam kciuki :)
 
Queen rób kochana ten ciążowy bo ten owu tez podejrzanie wygląda

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom

Emsi - boje sie zrobić ten ciążowy ;( bedzie pewnie biel vizira. Bo przecież temp spadła, cycki nie bolą ... wiec objawy minęły. A tamten test to sama nie wie. Skad ten naciek drugiej kreski ... fakt testy owu wychodzą zawsze z 2 kreskami ale juz zaczynam myśleć ze mam testy jakieś felerne [emoji30][emoji30] sama nie wiem ... moze moj M ma racje ... lepiej poczekać na owu w tym cyklu i sie starać ... sama nir wiem [emoji30][emoji30][emoji22]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emsi - boje sie zrobić ten ciążowy ;( bedzie pewnie biel vizira. Bo przecież temp spadła, cycki nie bolą ... wiec objawy minęły. A tamten test to sama nie wie. Skad ten naciek drugiej kreski ... fakt testy owu wychodzą zawsze z 2 kreskami ale juz zaczynam myśleć ze mam testy jakieś felerne [emoji30][emoji30] sama nie wiem ... moze moj M ma racje ... lepiej poczekać na owu w tym cyklu i sie starać ... sama nir wiem [emoji30][emoji30][emoji22]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Test swoją drogą a starania swoją :) zrób jutro albo za 2 dni. Jeśli będzie 1 to dzialajcie w tym cyklu. Może to taka zapowiedź dzidziusia :) - czary, jak to już dziewczyny podały :) trzymam mocno kciuki :)
 
Emsi - boje sie zrobić ten ciążowy ;( bedzie pewnie biel vizira. Bo przecież temp spadła, cycki nie bolą ... wiec objawy minęły. A tamten test to sama nie wie. Skad ten naciek drugiej kreski ... fakt testy owu wychodzą zawsze z 2 kreskami ale juz zaczynam myśleć ze mam testy jakieś felerne [emoji30][emoji30] sama nie wiem ... moze moj M ma racje ... lepiej poczekać na owu w tym cyklu i sie starać ... sama nir wiem [emoji30][emoji30][emoji22]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Starać się jak najbardziej można a test w tej kwestii tylko wyjaśni sprawę czy testy owu i staranka, czy może krechy juz są i nie ma się co spinac [emoji1]
Ja w pierwszej ciąży nie miałam praktycznie żadnych objawów, nawet cycki mi grama nie urosły przez całą ciążę eh .....dziewczyny tu piszą o żyłkach,krechach na brzuchu etc ja nie miałam nic a nic...zatem nie ma reguły absolutnie.

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Starać się jak najbardziej można a test w tej kwestii tylko wyjaśni sprawę czy testy owu i staranka, czy może krechy juz są i nie ma się co spinac [emoji1]
Ja w pierwszej ciąży nie miałam praktycznie żadnych objawów, nawet cycki mi grama nie urosły przez całą ciążę eh .....dziewczyny tu piszą o żyłkach,krechach na brzuchu etc ja nie miałam nic a nic...zatem nie ma reguły absolutnie.

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom

Widocznie to nie reguła ... ale cycki bolały po tym plamieniu przestały i temp tez spadał. A z tego co czytałam to nie powinna ... Hmm nie wiem. Podbrzusze znowu ciągnie. Ale zostawiam sie czy to nir wina Clo ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak tak Was podczytuje to czuje sie taka zielona w tym wszystkim ze szok :eek: niby wiem kiedy sluz mam jakby plodny tzn typowe kurze jajo ale nwm czy wtedy jest owulka czy pozniej czy wczesniej ... Chyba musze przeswietlic caly watek to bd troche bardziej obeznana. Niestety aktualnie nie moge nawet napisac ile dni trwa moj cykl bo ostatnio to jest zmienny jak pogoda :hmm: zaczne wiec moze sie bardziej obserwowac
Nie martw się, ja wiem jeszcze mniej :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja przeżyję, ale mój facet musi sobie sam zacząć gotować;p No i owoców mało :( bo też nie mogę za bardzo...
To kupisz następny ! ;) a bieluśko ?
Najgorzej, mojego przerasta robienie kanapek do pracy [emoji2] ja z owocami akurat zawsze na bakier, z owoców lubię tatara [emoji1] no biel tragiczna, ale testu nie wyrzucam, a może coś sie tam pojawi [emoji23]
1476907028-1d1mld.jpeg


Napisane na LT26i w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry