reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Alescie dużo nawypisywaly, aplikacja mi padła i nie mogłam wam aż do teraz odpisać.

Olisiaa podaj datę kolejnej @

Queen nie słuchaj faceta tylko zrób test po kryjomu[emoji14]

Ja byłam u ginki i tak jak podejrzewałam nie zrobiła mi usg. Powiedziała że jest wcześnie a ja jestem panikara i jak czegoś nie będzie widać to przez tydzień zejde z nerwów :/
Także mam usg za tydzień dopiero.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Najgorzej, mojego przerasta robienie kanapek do pracy [emoji2] ja z owocami akurat zawsze na bakier, z owoców lubię tatara [emoji1] no biel tragiczna, ale testu nie wyrzucam, a może coś sie tam pojawi [emoji23]
1476907028-1d1mld.jpeg


Napisane na LT26i w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymaj test trzymaj ! Ja na swoim zauważyłam prawie po 2tyg!! Co prawda nie patrzyłam na ten test po raz kolejny jak 5min po zrobieniu go, aż do dzis ale co tam [emoji51][emoji23][emoji23] moze Ci sie cos tam pojawi !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szybko zagladam... nienadrobie kochane... bo nie chce się nakrecac... w sobotę... miałam ciężki dzień.... wiadomo.. był dzień dziecka utraconego..


Jestem jakiś tydzień przed @ nie wiem nie zaglądam do kalendarzyka . I czuję się normalnie ;)


Kochana to ja już wspominałam że po tym jak zaczęłam brać kwas foliowy w 2 fazie cyklu bola piersi... non stop...


Buziaki ibtrzymam kciuki !
 
Konchane pomóżcie. Wrzucam testy owu z 13 dc. Po lewej z 1cs a po prawej z 2dc. Czy to znaczy, że w tym cyklu owu przyjdzie szybciej ?
1476907584778.jpg


Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476907584778.jpg
    1476907584778.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 324
Alescie dużo nawypisywaly, aplikacja mi padła i nie mogłam wam aż do teraz odpisać.

Olisiaa podaj datę kolejnej @

Queen nie słuchaj faceta tylko zrób test po kryjomu[emoji14]

Ja byłam u ginki i tak jak podejrzewałam nie zrobiła mi usg. Powiedziała że jest wcześnie a ja jestem panikara i jak czegoś nie będzie widać to przez tydzień zejde z nerwów :/
Także mam usg za tydzień dopiero.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie panikuj, stres to zły doradca! Poza tym dni się przy nim dłuza niemiłosiernie. Tylko spokój może nas uratować! Trzymam kciuki za przyszły tydzień i spokój ducha! [emoji2]

Napisane na LT26i w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Szybko zagladam... nienadrobie kochane... bo nie chce się nakrecac... w sobotę... miałam ciężki dzień.... wiadomo.. był dzień dziecka utraconego..


Jestem jakiś tydzień przed @ nie wiem nie zaglądam do kalendarzyka . I czuję się normalnie ;)


Kochana to ja już wspominałam że po tym jak zaczęłam brać kwas foliowy w 2 fazie cyklu bola piersi... non stop...


Buziaki ibtrzymam kciuki !
Fabimama! Tak, to ty o nim pisałaś. Czytałam wątek od 1 strony... Kochana, grunt ze wszystko do przodu. Grunt ze się nie dałaś! Wiadomo ze przychodzą chwile, kiedy wszystko wraca... Ale z tego co czytałam na tym forum, a wymieklam na 700 którejś stronie, silna baba z ciebie! Baaaaardzo mocno trzymam kciuki!

Napisane na LT26i w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry