reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hahaha uśmiałam się z tych tekstów :-D:-D:-D My też często sobie jaja robimy.. Ten do mnie "No chodź,daj mu buziaczka,patrz jaki smutny.." :-) :):-) :):-) :) A ostatnio z kolei ja do niego jak się zaczął łasić,że nie ma nic za darmo i jak mi poleci po piwko na wieczór,to coś może będzie,a on "No wiesz,za piwo??? To chociaż byś jeszcze chipsy do tego dorzuciła.." :-D:-D:-D
Ale dzisiaj działaaamy. Już się wyciapciałam, włoski umyte,wypachniona, w takiej krótkiej kiecce,żeby nóżki było widać już jestem... Muszę ogarnąć bajzel i zabrać się za obiad...Ale najpierw wypiję kawkę.:-) :)
Ttakie żarciki mogą czasem podkręcic apetyt i ogolnie jest weselej :D no to owocnych przytulanek :D ja mysle co zrobic zeby mojego K podkrecić dzisiaj :D on ma wolne a ja prace koncze za 2 godz takze mam czas jeszcze zeby pomyśleć :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj M stwierdził ze nie ma sensu robić testu - bo jakbym była to przecież @@ by nir było i kreska tez byłaby szybciej i wyraźna. Wiec mam sie. Je nakręcać i nastawić sie na ten cykl. I ok dzis 9dc a tu test owu z dzis.

A pytanie mam tez do dziewczyn robiących testy - macie jakieś dni w miesiącu gdzie nie pojawia sie Wam ta druga kreska ?? Bo mi kiedys sie nie pojawiała po owu a teraz cały czas jest. I to dość wyraźna.
1476885660-bgz44v.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Queen moje kuzyna żona miała okres przez 3 mc i przez to nie wiedziała ze jest w ciąży ;)

Ja robię testy owu, ale pierwszy raz od połowy cyklu. To ostatnie 5 dni były kreski coraz jaśniejsze w wczoraj już tylko 1 kreska.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gdyby mój nie zaczął sie dobierac to kto wie , moze bym tak wyła cała noc haha nie no te hormony mnie wykończą :D zazdroszcze że ten twoj taki aktywny :D mój wczoraj wrócił tak zmasakrowany + rano mial nie fajne badanie , w nocy spal tylko godzine , caly dzien nic nie zjadł bo mial rewolucje żoładkowe a i tak dał jakoś rade wiec szacun haha wrócił z pracy , wziął prysznic , pomarudzil jak mu źle i do dzieła :D ciekawe czy dzisiaj da rade :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Niezły zawodnik z niego :laugh2: chłop się przykłada,będziesz musiała mu to wynagrodzić heh o_O
 
reklama
Do góry