reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

A kto tu straszył, że kąpiele to krzyk? :-D
U nas kąpiel jest receptą na wszelkie krzyki! :-D

A dzisiaj to sobie całą kąpiel przespał ;-D

Kurczę nie to zdjęcie chciałam wstawić bo za dużo odsłania :-D a teraz nie mogę go usunąć bo mi się w edycji pokazuje jakby go nie było.................
Rewelacyjne miny ma na zdjęciach! ;)
 
reklama
Dziewczyny, stara jestem, ale nie wiem jak to jest :p Dokładnie dziś kończy się u mnie 6 tydzień po porodzie, czyli teoretycznie koniec połogu. No i teraz kiedy mam się spodziewać normalnego okresu? Kiedy to wszystko wróci do normy?
 
Dziewczyny, stara jestem, ale nie wiem jak to jest :p Dokładnie dziś kończy się u mnie 6 tydzień po porodzie, czyli teoretycznie koniec połogu. No i teraz kiedy mam się spodziewać normalnego okresu? Kiedy to wszystko wróci do normy?

Jak karmisz piersia to mozesz spodziewać sie w bliżej nieokreślonym terminie.
 
Ja w poprzedniej ciąży jak mi się @ zatrzymał, bo okazało się że jestem w ciąży (ostatnią wtedy miałam w kwietniu) to dostałam 2 lata później w kwietniu (oczywiście w tych 2 latach jest okres ciąży)
Dziewczyny, stara jestem, ale nie wiem jak to jest [emoji14] Dokładnie dziś kończy się u mnie 6 tydzień po porodzie, czyli teoretycznie koniec połogu. No i teraz kiedy mam się spodziewać normalnego okresu? Kiedy to wszystko wróci do normy?
 
No właśnie tylko ze nie jem nic szczególnego ... a jest zielona. Białko mleka już odstawiłam kompletnie i dalej. Nic no pójdę w pon do lekarza najwyżej. Bo ma tez wysypkę ale jeden lekarz mówił ze trądzik niemowlęcy i żeby jeść wszystko bo nie ma czegoś takiego jak dieta karmiącej.
Drugi lekarz ze skaza białkowa to jest i żeby wyliczyć produkty mleczne do minimum ...
W pon pójdę do 3 to pewnie powie co innego.

tak się wtrace . :)

może was uspokoję :)

. mój syn kp nie raz miał zielona kupkę ..czasem jak brokuł ...roznie.. ze śluzem równiez nie raz i alergii też żadnej nie ma

jedyne co to starałam się też dla siebie pić mleko bez laktozy ale szczerze napiszę że i wtedy zielone kupki też się zdarzaly. czy strzelajace kupki czy kupki ze śluzem . dopóki dziecku nic innego nie dolegało to funkcjonowałam normalnie bo uważałam że moje mleczko i tak jest najlepsze
dziś młody ma 11 miesięcy .karmiony kozim mlekiem modyfikowanym i ostatni raz zielona kupkę miał w wakacje ( cały miesiąc ) ze względu na zmianę wody pożywienia po części i pił tamtejsze kozie mleko mm .tak myślę ..wróciliśmy do domu i po paru dniach znów wszystko wróciło do normy

co do tradziku

u nas trądzik wystąpił również na klatce piersiowej i schodził kilka tygodni .. na dworze Buzka była piękna a w cieple wychodziło wszystko ..po naciśnięciu palcem krostki bladły

ale jak pisałam ..mały jadł spal był spokojny ,rósł także uważałam że wszystko się unormuje

zdrówka życzę dla waszych dzieciaczków słodziaczkow
 
Tylko, że ja nie karmię piersią dlatego zastanawiam się jak to z tym okresem będzie.
Ja pomimo, że odciągam pokarm pierwszą @ dostałam po 7 tyg od CC ale od tamtego czasu cisza :) jeśli bym nie karmiła to spodziewałabym się już regularnej miesiączki, a tak to wszystko musi wrócić do normy, jajniki ponownie muszą obudzić się do pracy więc na spokojnie :)
 
A kto tu straszył, że kąpiele to krzyk? :-D
U nas kąpiel jest receptą na wszelkie krzyki! :-D

A dzisiaj to sobie całą kąpiel przespał ;-D

Kurczę nie to zdjęcie chciałam wstawić bo za dużo odsłania :-D a teraz nie mogę go usunąć bo mi się w edycji pokazuje jakby go nie było.................
Jaki słodki berbeć [emoji4]
 
reklama
Co do kup dziewczyny na prywatnym wątku znają moje przeboje, ostatecznie stanęło na tym, że neonatolog (ordynator neonatologi 3 stopnia, na której leżał mój wcześniak) stwierdził,że kolorem kupy mam się nie przejmować przy KP, jedyne co ma mnie zaniepokoić to krew w kupie albo taka galaretka malinowa cokolwiek to oznacza, jeśli chodzi o śluz teoretycznie nie powinno go tam być, ale niewielkie ilości też są fizjologiczne ja już byłam u tylu lekarzy z małym, że ostatecznie stanęłam na diagnozie, że jest to wszystko przejściowe szczególnie, że mały jest wcześniakiem i ten układ pokarmowy ciągle dojrzewa

Ps zaczęłam dokarmiać małego MM i schodzić z sesji odciągania aktualnie jesteśmy na bebilonie ha, ale nie chce za nic w świecie tego pić może polecieć jakieś mleko najbardziej zbliżone smakiem do mleka mamy :)
 
Do góry