reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ciagle chodzę zmęczona nic mi się nie chce najchętniej bym spała w żadnej ciąży aż tak nie miałam a teraz zastanawiam się czy przejdzie bo ile można spać [emoji33]
 
"chyba" dziewczynka.. Po czym stwierdziła, że w sumie to ciężko stwierdzić czy aby na pewno :D

To właściwie już 19 tc... Myslę, że jak byłby siusiak, to już powinno się dać go zauważyć... Ja byłam w 18 tc i mały pokazywał siusiaka w każdym ujęciu, jakby się chwalił, że jest mężczyzną :)
 
Chociaż ja osobiście na tym zdjęciu z usg nie widzę kompletnie nic :) Może dlatego nie jestem ginekologiem ;)

Z czystej ciekawości... Chwaliłyście się już znajomym, że jesteście w ciąży? Jeśli tak, to do kiedy czekalyscie, żeby ich o tym poinformować? I kiedy oznajmiłyście rodzinie?
 
Chociaż ja osobiście na tym zdjęciu z usg nie widzę kompletnie nic :) Może dlatego nie jestem ginekologiem ;)

Z czystej ciekawości... Chwaliłyście się już znajomym, że jesteście w ciąży? Jeśli tak, to do kiedy czekalyscie, żeby ich o tym poinformować? I kiedy oznajmiłyście rodzinie?
Zdjęcie, które wstawiłam jest z 15/16 tyg ciąży ;) 13 marca połówkowe, już się nie mogę doczekać bo lepszy sprzęt niż u mojej na NFZ ;) ciążę potwierdziłam 5 grudnia, a rodzinie powiedziałam w Wigilię podczas łamania się opłatkiem ;)
 
reklama
Ja zadzwoniłam do mamy jak tylko miałam dwie kreski. W sumie wszystkim, którzy są dla mnie ważni powiedziałam wtedy.
 
Do góry