reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Mi się przybrało ze 4 kilo, winą obarczam wielkie cycki :-D i święta :-D bo od stycznia to mi tam może z kilogram przybył ;-)
Brzuszek się trochę zaokrąglił w ciągu ostatnich dwóch tygodni...
No cóż, nie ma co się załamywać, takie prawa ciąży, że w niej się trochę na wadze przybierze w końcu 4 miesiące już za mną ;-)

Później nie będzie czasu żeby zjeść, to się zgubi ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny. :)

Pomyślałam, że wpadnę sobie do Was. Termin mam na sam początek sierpnia. ;)

W rodzinie mojej i narzeczonego wszyscy w sumie wiedzieli o ciąży od razu. Musieliśmy im powiedzieć, ponieważ akurat mniej więcej na termin porodu przypadał nam termin ślubu. :D A ja nie chciałam iść w końcówce ciąży na całonocną zabawę, więc zdecydowaliśmy się ślub przesunąć. Co do tycia - wczoraj waga pokazała 300 gram więcej, ale podejrzewam, że to bardziej posiłek w żołądku, jak faktyczne przytycie. Czyli de facto nie przytyłam nic od początku ciąży. Widzę już zaokrąglony brzuszek, ale tylko bez ubrania. Tak, to mówią mi, że w ogóle nie widać po mnie ciąży (tak się też czuję - zero mdłości, wstrętu do jedzenia itp. itd. od samego początku). Jeszcze się mieszczę w swoje spodnie także na razie nie czuję większych zmian, a to już piąty miesiąc się zaczął. Praktycznie połowa ciąży. Jej, ależ ten czas leci. No i będzie córeczka. :)

To tak w skrócie o mnie na przywitanie. Miło Was poznać, mamuśki! :tak:
 
My powoli zaczynamy mówić znajomym, dalsza rodzina nie wie... A rodzice zostali poinformowani na początku stycznia :)

A jak z Waszą wagą? Coś tyjecie? Bo moja waga ani drgnie, za to w spodnie już się od jakiegoś czasu nie dopinam ;) Poza powiększającym się obwodem brzucha - nie tyję póki co.
5kg na plusie już, a brzuch się ogromny robi i w swoje spodnie nie ma szans bym się dopięła. [emoji846]
Mnie dziś od drugiej w nocy bezsenność męczyła i udało mi się dopiero nad ranem zasnąć na chwilę. Tragedia z tym spaniem w ciąży jest..
Niby przed ciążą też tak miałam ale nie tak często. Co gorsze z zasypianiem problemów nie mam, mogłabym już o 18-tej iść spać.
 
5kg na plusie już, a brzuch się ogromny robi i w swoje spodnie nie ma szans bym się dopięła. [emoji846]
Mnie dziś od drugiej w nocy bezsenność męczyła i udało mi się dopiero nad ranem zasnąć na chwilę. Tragedia z tym spaniem w ciąży jest..
Niby przed ciążą też tak miałam ale nie tak często. Co gorsze z zasypianiem problemów nie mam, mogłabym już o 18-tej iść spać.

Ja zasnęłam po 2 a o 7 już wstałam [emoji23]. Ciagle chodzę zmęczona wiec nie rozumiem czemu nie mogę spać w nocy a dzień bym przespała [emoji51]
 
5kg na plusie już, a brzuch się ogromny robi i w swoje spodnie nie ma szans bym się dopięła. [emoji846]
Mnie dziś od drugiej w nocy bezsenność męczyła i udało mi się dopiero nad ranem zasnąć na chwilę. Tragedia z tym spaniem w ciąży jest..
Niby przed ciążą też tak miałam ale nie tak często. Co gorsze z zasypianiem problemów nie mam, mogłabym już o 18-tej iść spać.
Mam tak samo! Od 3 miesięcy ani jednej nocy nie przespałam normalnie. No i wykańcza mnie zgaga...
 
Jak tak czytam Was dziewczyny, to aż się dziwię. Ja w nocy śpię normalnie, wstaję rano z narzeczonym, żeby mu śniadanie do pracy zrobić i wyjść z psem, a później jeszcze sobie odsypiam z 2/3 godzinki bez problemu. o_O
 
Ja niestety przytyłam już... Jestem z terminem na koniec sierpnia wiec szybko:( Bardzo się stresuje gdyż czeka mnie poinformowanie przelizonej, a to będzie bardzo trudne (zaczęłam prace we wrześniu)...

Też zaczęłam pracę we wrześniu i powiedziałam Dyrekcji 15.02. Pierwsze co zrobiła to mnie wyściskała :) Chyba mało takich pracodawców. Nadal pracuję. Będzie dobrze, powodzenia ;)
 
Mam pytanie odnośnie poduszek dla kobiet w ciąży... Czy podawana długość 120 cm jest długością całkowitą, czy to wymiar jednego boku?
 
Jestem bardzo wysoka i zastanawiam się, czy poduszka typu C spełni swoją rolę... Czy nie lepiej kupić sobie poduchę typu I :)
 
reklama
Mam pytanie odnośnie poduszek dla kobiet w ciąży... Czy podawana długość 120 cm jest długością całkowitą, czy to wymiar jednego boku?
Ta co ja mam to długość całkowita. Ja mam 155cm i dla mnie jest wystarczająca.

Jak obudzę się o 2 w nocy to nie ma szans, żeby zasnąć. Budzę się i bajlando w głowie już od obudzenia. Nie mogę się doczekać usg, jest dopiero za 2 tygodnie! Tak bardzo chciałabym już wiedzieć kto tam siedzi. Doktor radzi zrobić później niż wcześniej to połówkowe, to będzie już 21tc :)
 
Do góry