reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

M_Lena, jak to HVC dodatnie? Miałaś szansę się gdzieś zarazić? Wjakims szpitalu? Jakiś tatuaż? Jakieś przetaczanie krwi? Współczuję.. teraz kolejny stres..
No właśnie nie... No chyba, że w PRLu, bo jako dziecko w wieku 6-7 lat byłam dwa razy w szpitalu na zapalenie płuc... W dorosłym życiu to tylko pobieranie krwi i stomatolog. Nie mam pojęcia skąd to się wzięło :(
 
reklama
Mam jednak nadzieję, że to mimo wszystko fałszywy alarm. Może po prostu miałam do czynienia z tym wirusem i organizm go zwalczył i stąd te przeciwciała.
 
Mam jednak nadzieję, że to mimo wszystko fałszywy alarm. Może po prostu miałam do czynienia z tym wirusem i organizm go zwalczył i stąd te przeciwciała.
Grunt to nie nastawiać się źle jak nie wszystko jest sprawdzone.
Na pewno wszystko będzie ok [emoji846]
Koniecznie daj znać po wizycie.
 
U nas to pierwsze maleństwo :-D Też mimo wszystko liczę na dziewczynkę, ale intuicja od początku mi mówi, że to będzie chłopiec :-) I do tego teraz info od ginekolog, że to siusiaczek, także szanse na dziewczynkę maleją. No ale najważniejsze, żeby było zdrowe. Najwyżej druga będzie dziewczynka :p
Spoko wymienię się z Tobą [emoji23][emoji23][emoji23] i każdy będzie zadowolony [emoji23][emoji23]
 
Która by się odważyła zrobić odlew brzucha? :oops::oops::oops: Takie cuda w Lidlu :o
received_754448088250516.jpeg
 
Weź nie doluj [emoji24][emoji23][emoji23] tak bym chciała dla męża by mial synka. A nie 4 babę w domu [emoji23][emoji23]
Oby u Ciebie okazało się z będzie chłopiec ;) ja to też tak po cichu chce żeby teraz był chłopiec. Córeczkę już mamy więc teraz syn by się przydał
 
reklama
Do góry