reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny, dzisiaj na 15 mam wizyte u lekarza...
Czy jest cos o co powinnam zapytac?

Jak mogłyście przeczytac wczesniej moj dotychczasowy lekarz byl bucem i nie dowiedzialam sie za wiele...
Wiec teraz nie przepuszcze okazji i zapytam o wszystko :-)
 
A ja sobie uswiadomilam wczoraj ze moj syn zyc beze mnie nie moze. Malutki jest, wiem... Ale musze go nosic caly czas, lozeczko zle, bujaczek zly, koc na ziemi zly, krzeselko do karmienia zle, wozek tylko na spacerze. Jak spi w dzien to tylko u mnie na rekach, dobrze ze noce cale przesypia... zadne moje dziecko tak nie mialo, tylko ten cycuch maly. Przez dzien zeby cos zrobic to na biegu, bo placz caly czas. Jak jest u kogos innego na rekach i mnie zobaczy, to znow placz. Straszne to jest. Ale jednym sie pocieszam, 7 mies za nami, moze za 2 lata bedzie lepiej [emoji23]
Co dzis na obiad dziewczyny robicie? Potrzebuje pomyslu...
I kciuki za te co dzis wizyty maja, ja dopiero 22 lutego, ale czas tak szybko leci, ze minie raz dwa, dzis juz u mnie 14+0 tyg.
 
A ja sobie uswiadomilam wczoraj ze moj syn zyc beze mnie nie moze. Malutki jest, wiem... Ale musze go nosic caly czas, lozeczko zle, bujaczek zly, koc na ziemi zly, krzeselko do karmienia zle, wozek tylko na spacerze. Jak spi w dzien to tylko u mnie na rekach, dobrze ze noce cale przesypia... zadne moje dziecko tak nie mialo, tylko ten cycuch maly. Przez dzien zeby cos zrobic to na biegu, bo placz caly czas. Jak jest u kogos innego na rekach i mnie zobaczy, to znow placz. Straszne to jest. Ale jednym sie pocieszam, 7 mies za nami, moze za 2 lata bedzie lepiej [emoji23]
Co dzis na obiad dziewczyny robicie? Potrzebuje pomyslu...
I kciuki za te co dzis wizyty maja, ja dopiero 22 lutego, ale czas tak szybko leci, ze minie raz dwa, dzis juz u mnie 14+0 tyg.

A masz moze jakies nosidło? Co by go sobie wrzucić chociaz na plecy i robic swoje? Ja tak z młodszym robiłam. W chustę i jazda!
 
reklama
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było-brak czasu ☹️ praca-dom-dom-praca, 8 letnie dziecko i tak wkoło ☹️ ale podczytuje was w wolnej chwili i trzymam kciuki żeby nam wszystkim udało się dotrwać do sierpnia
U mnie dzisiaj 12tc i 6 dni termin na 16.08 30.01 byłam na prenatalnych i z dzidzią wszystko OK 52 mm, płci jeszcze nie można było określić☹️. Czekam teraz na wyniki z krwi
 
Do góry