reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Witam mamusie, dzisiaj mialam.badanie prentalne. Trafilam strasznie. Po usg, wyszla powiekszona przeziornosc karkows- dla mnie jak wyrok. Niestety, lekarz chyba ma olewatorski sposob zycia, bo nic nie chcial wytlumaczyc, ciagle tlumaczyl, ze to tylko przypuszczenia. Niczym sie.nie kierowal. Test pappa wyszedl bardzo dobrze. W czasie usg dzidzia brykala, ciagle powtarzal; "dzieciak.nie chce sie obrocic, no juz dzieciaku obroc sie i walil glowica usg po brzuchu. Nawet juz Maz patrzyl na niego z pogarda. Po wszytskim stwierdzil laskawie, ze nie jest zle, ale genetyk pilnie.
Przepraszam za chaos... lekarz i podejscie do pacjenta potrafi komus zawalic zycie... ale dla niego jestesmy tylko kolejnym przypadkiem.
Czekam na jakąś konkretna wizyte, szukam genetyka i będę walczyc o dzidzie. Tyle na nia czekalam.....Zobacz załącznik 938849
Trzymam kciuki za dobre wieści .
 
Ja nie miałam problemów;) ale wchodzę przez przeglądarkę bo apka mi nie podpasila:)

Mam pytanie...czy TSH 2,76 jest za wysokie? Nie mogę dokładnie znaleźć info :( różne normy podają...
Hej. Mój ginekolog mówi że nie powinno przekraczać 2,5... jeśli tak to należy zwiększyć dawkę hormonu ale oczywiście po konsultacji z endokrynologiem.
 
@Rumuneczka84 podobno...nie wiem...ginekolog wraca w niedzielę z urlopu to go będę męczyć z wynikami hehe

@KaJa8414 nie wszystkie, ale większość hehe...będzie lista znowu robiona za niedługo o ile się orientuję więc spoko;)

@paulina1994 no u mnie tydzień więc trochę jest hehe...
 
Drogie mamy, jestem juz po badanich. Zrobilismy dzisiaj ponad 300km, abh udowodnic, ze nasze dziecko bedzie zdrowe. Tak wczorajsze badania zostaly zle wykonane. Przeziornosc jest prawidlowa. Dzisiaj lekarz byl w szoku, jak zobaczyl jak doktorek zmierzyl wczoraj przeziornosc. Lekarz, ordynator klinki badan prenatlnych, pomylil sie o prawie 1.5.
Dzisiaj przejezdzilam dwa wojewodztwa, przedzwonilam kilkunascie klinik, specilastow. Udalo sie... na 99% moje malenstwo bedzie zdrowe. Oczywiście jeszcze w poniedziałek powtorze badania, ale dzisiaj pokazali mi jaki blad w wczoraj popełnił lekarz i mam nadzieje, ze tak zostanie, ze dzieciatko urodzi sie zdrowe.

Chcialam podziekowac wszystkim mamusia za dobre slowo wczoraj i wiele zrozumienia. Dziękuję! Tak dużo to znaczy w ciężkich chwilach dla drugiego człowieka❤


Oczywiscie ciagle mam bol w serduchu, ze blad i podejscie tego lekarza, wczoraj zabilo we mnie jakąś cząstkę, która.nigdy nie wroci. Ludzi nie zdają sobie sprawy, że olewatorkie podejscie, komus moze zniszyc zycie.
 
reklama
Drogie mamy, jestem juz po badanich. Zrobilismy dzisiaj ponad 300km, abh udowodnic, ze nasze dziecko bedzie zdrowe. Tak wczorajsze badania zostaly zle wykonane. Przeziornosc jest prawidlowa. Dzisiaj lekarz byl w szoku, jak zobaczyl jak doktorek zmierzyl wczoraj przeziornosc. Lekarz, ordynator klinki badan prenatlnych, pomylil sie o prawie 1.5.
Dzisiaj przejezdzilam dwa wojewodztwa, przedzwonilam kilkunascie klinik, specilastow. Udalo sie... na 99% moje malenstwo bedzie zdrowe. Oczywiście jeszcze w poniedziałek powtorze badania, ale dzisiaj pokazali mi jaki blad w wczoraj popełnił lekarz i mam nadzieje, ze tak zostanie, ze dzieciatko urodzi sie zdrowe.

Chcialam podziekowac wszystkim mamusia za dobre slowo wczoraj i wiele zrozumienia. Dziękuję! Tak dużo to znaczy w ciężkich chwilach dla drugiego człowieka[emoji173]


Oczywiscie ciagle mam bol w serduchu, ze blad i podejscie tego lekarza, wczoraj zabilo we mnie jakąś cząstkę, która.nigdy nie wroci. Ludzi nie zdają sobie sprawy, że olewatorkie podejscie, komus moze zniszyc zycie.
Karolina nawet przez chwilę nie wątpiłam że trafiłaś na zwykłego konowała!!!! Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że trafiłaś na kompetentną osobę !!!! I chyba twoja sytuacja jeszcze bardziej mi uświadamia, że warto jednak patrzeć na doświadczenie, umiejętności i opinie lekarza, a nie na papierek ! Normalnie buzia cieszy mi się do telefonu bo cały dzień o tobie myślałam, a nie chciałam cię męczyć dodatkowymi wiadomościami ! :)
 
Do góry