reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Rany, jaki dupek z tego lekarza. I dlatego powinniśmy dodawać opinie o lekarzach. Za to im płacimy żeby wszystko wyczerpująco nam wytłumaczyli. A lekarz, pomijając już jego wiedzę powinien wykazać się empatią w stosunku do pacjenta, ci co tego nie potrafią niestety chyba minęli się z powołaniem.

Ściskam mocno kciuki kochana, żeby wszystko było ok.
Czekamy na dobre wieści [emoji3590]
 
reklama
Dziewczyny, probuje ogarnąć wizyte u dobrego lekarza, czekam tylko na telefon. Niestety nadal nie odbiera, prawdopodobie jest na jakims porodzie.
Ja i tak mówię że na bank będzie wszystko ok. Pełno jest historia że niby dziecko chore, a zdrowe się rodzi...
Ja nie chciałam robić prenatalnych tylko USG ale zenide na NFZ to mam w pakiecie też krew...ale nie jestem przekonana do tego...
 
A ja mam takie pytanie:) dwa tp jeden z OM drugi z USG różnica tydzień. Jak patrzycie na tyg ciąży z opisem rozwoju maleństwa to na który termin zwracacie uwagę? Ten z OM czy USG? ;)
 
A ja mam takie pytanie:) dwa tp jeden z OM drugi z USG różnica tydzień. Jak patrzycie na tyg ciąży z opisem rozwoju maleństwa to na który termin zwracacie uwagę? Ten z OM czy USG? ;)
Ja biore pod uwagę termin z USG tym bardziej, że pokrywa się u mnie z termin owulacji :)
 
reklama
@Juliia,
Jak tam u Ciebie sytuacja? Jak na tej izbie przyjęć? Co z tym krwawieniem? Daj znać czy już wszystko dobrze jak tylko wpadniesz na forum [emoji6]
Dzięki, Kustronka! Póki siedziałam w kolejce i czekałam, już nie było krwawienia, tylko niewielkie plamienie. Po USG wszystko w porządku, dziecko żyje, wszystko jest normalne Powiedzieli żeby była mniej aktywna, więcej odpoczywała ☺
 
Do góry