reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Na pewno źle obliczył! Łapa mu poszła nie tak jak trzeba i tyle. Ale zbadaj kochana ponownie te przeziernosc. Bedziesz spokojniejsza. Wiem, że to dodatkowo wydane pieniądze, ale dla malutkiej na pewno warto. I ty sie bedziesz lepiej czuła.
 
Witam mamusie, dzisiaj mialam.badanie prentalne. Trafilam strasznie. Po usg, wyszla powiekszona przeziornosc karkows- dla mnie jak wyrok. Niestety, lekarz chyba ma olewatorski sposob zycia, bo nic nie chcial wytlumaczyc, ciagle tlumaczyl, ze to tylko przypuszczenia. Niczym sie.nie kierowal. Test pappa wyszedl bardzo dobrze. W czasie usg dzidzia brykala, ciagle powtarzal; "dzieciak.nie chce sie obrocic, no juz dzieciaku obroc sie i walil glowica usg po brzuchu. Nawet juz Maz patrzyl na niego z pogarda. Po wszytskim stwierdzil laskawie, ze nie jest zle, ale genetyk pilnie.
Przepraszam za chaos... lekarz i podejscie do pacjenta potrafi komus zawalic zycie... ale dla niego jestesmy tylko kolejnym przypadkiem.
Czekam na jakąś konkretna wizyte, szukam genetyka i będę walczyc o dzidzie. Tyle na nia czekalam.....Zobacz załącznik 938849

Strasznie Ci współczuję tej wizyty i tego skandalicznego zachowania lekarza! Dobrze, że szukasz innego bo też mi się zdaje, że źle to zmierzył! A ten wynik 1:900 to ten z wieku czy skorygowany o usg?
 
Na pewno źle obliczył! Łapa mu poszła nie tak jak trzeba i tyle. Ale zbadaj kochana ponownie te przeziernosc. Bedziesz spokojniejsza. Wiem, że to dodatkowo wydane pieniądze, ale dla malutkiej na pewno warto. I ty sie bedziesz lepiej czuła.
Wiem, jednak stres o tego malego człowieka to walka o caly swój świat.
 
@k.karolina poczytaj sobie i tak, jak tam piszą, na lodówkę i pozytywne myślenie

Link do: Co oznacza podwyższona przezierność karkowa (NT)? - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet

Edit :
I jeszcze dodam, że gdzieś czytałam (nie mogę teraz znaleźć tego artykułu, a trochę ich przerobiłam), że u młodszych kobiety wyniki z usg mogą być bardziej zafałszowane na niekorzyść, a ty masz dopiero 26 wiosen, także, jak na wskazania do plenatarnych, to młoda kobieta z Ciebie
 
Ostatnia edycja:
@k.karolina poczytaj sobie i tak, jak tam piszą, na lodówkę i pozytywne myślenie

Link do: Co oznacza podwyższona przezierność karkowa (NT)? - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet

Edit :
I jeszcze dodam, że gdzieś czytałam (nie mogę teraz znaleźć tego artykułu, a trochę ich przerobiłam), że u młodszych kobiety wyniki z usg mogą być bardziej zafałszowane na niekorzyść, a ty masz dopiero 26 wiosen, także, jak na wskazania do plenatarnych, to młoda kobieta z Ciebie
Dziękuję, dzisisj juz przerobilam ten artykul.
 
reklama
Do góry