reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ja w pierwszej ciąży miałam strasznie dużo wydzieliny bezbarwnej gdzieś tak od II trymestru do samego końca. Na wkładkach cały czas bo jak nie to majtki i nawet spodnie mokre [emoji33]
Raz się przerazilam że to wody płodowe mi odpływają i pędziłam na sor. Ale nie, to normalne.
 
U mnie sucho. Ewentualnie, w ciągu dnia, coś poleci ale bardzo, bardzo delikatnie. Lalo się ze mnie tak do 8/9 tyg. Teraz już spokojniej [emoji4]
 
Dziewczyny zwymiotowałam już po wzięciu leków :/ i teraz nie wiem czy brać drugi raz ? Wiem będzie to okropne co teraz napiszę ale w zawartości widziałam tylko zwrócone witaminy :/ naszczescie nie zwymiotowałam całego śniadania i nie wiem co robić
 
Dziewczyny, które zastanawiają się nad tym jak powiedzieć że nie chcą pracować...
Ja od początku mówiłam w pracy że to nie jest moja decyzja, tylko lekarza. Że będę się sugerowała tym co powie lekarz i tyle. Powiedziałam kiedy idę na wizytę i tyle. Nikt za bardzo mnie nie przekonywał bo postawiłam sprawę jasno, mimo że ludzi do pracy brakowało jeszcze przed moim odejściem.
Powodzenia :)
 
Raczej powinnaś. Też mi się to zdarzyło parę razy.
Starałam sie brać witaminy wieczorem, żeby właśnie ich nie zwracać zaraz po łyknięciu. Teraz zmieniłam i jakoś mi nie podrażniają.
 
Co do problemów ze snem, to niestety i u mnie one są. Dziś pobudka o 4 na siusiu i niestety przed 6 dopiero zasnęłam.

Z wypróżnieniem to u mnie co któryś dzień tylko idzie.

Od rana u mnie taka zgaga że ledwo młodych odwożę do placówek. Juz myslalam, że dzis bede haftować pod przedszkolem. Ale na szczescie świeże powietrze jakos pomogło.
 
reklama
Dziewczyny...a ja troche z innej beczki...można w ciąży(10tc) zrobić sobie lewatywę?
Uprzedzam śliwki, otręby itp nic nie pomaga:( cała lewa strona brzucha mnie boli:(.... A na działanie syropu(jutro kupię) trzeba trochę poczekać....a ja się boję że jak usiądę i zacznę dusić to coś dzidzi się stanie :) już chciałam dzisiaj na IP jechać, ale jak usiadłam na wucecie to już widziałam o co kaman ...
A pijesz dużo wody? Ja mam ogromny problem jak mało pije chociaż przed ciąża tak nie miałam.Dużo wody, sok jabłkowy też mi pomaga, albo mleko z płatkami, owsianka i kawa z mlekiem.
 
Do góry