reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
@paulina1994, widzę że jesteś w podobnej dupie jak i ja z pracą. Ja też mówię od dwóch dni żeby raczej mnie nie uwzględniały koleżanki w grafiku na luty. Ale aż mnie przełożona prosiła żebym jednak może nie szła jeszcze na to zwolnienie, bo może mi się jakoś uda przepracować te krótkie cztery tygodnie lutego. A od marca nowa dziewczyna za mnie startuje.
No i też nie wiem, bo z jednej strony czuje się dobrze, mogę pracować, ale z drugiej tyle tego syfu w pracy, pacjenci są chorzy, roznoszą różne zarazy, a ja mam z nimi kontakt.. już jeden antybiotyk wzięłam [emoji17] i też chce być fair wobec zespołu, mimo że tam raczej nie wrócę. Taki frajer że mnie.
Ja niby dopiero na opiece na dziecko a już szefo wypisuje ze nie ma kto pracować .... za miękka pupa kochana ...

Ja już po prenetalnym. Wszystko prawidłowe! Kamień spadł mi z serca!
Ja tez juz po prenatalnych. Mlode zdrowe, wszystko w porządku. Ale plec nieznana, bo pepowina byla między nóżkami prawie non stop ;)
Świetne informacje !!!!
Zazdroszczę Wam tych prenatalnych. U mnie dopiero 25.02 [emoji24]
Zdaje się ostatnia rodzisz to i prenatalne jako ostatnia :) [emoji4] doczekasz się.


Co do prenatalnych ja miałam pół na pół . Ale dołem tylko dlatego ze lepiej było zrobić echo płodu .
 
Super dziewczyny, że u Was wszystko w porządku po prenatalnych!
Ja nadal czekam. Jest ok godziny opóźnienia.. Wykituje tu! [emoji33]
 
reklama
Do góry