reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Będzie dobrze ja też się mega stresowalam a nie potrzebnie bo wszyscy mnie zaskoczyli i miło przyjęli wiadomość :)

Ja dziś mam takie jakby kucia w brzuchu, takie delikatne jakby mi ktoś co jakiś czas wbijal w środku szpileczki hmm miałam tak w nocy i teraz rano też nie wiem co to może być :|
 
Zostajemy jeszcze... Tak jak mówiłam wcześniej, chcą znaleźć przyczynę bólu. Podejrzewają ucisk na nerw lub jakieś zapalenie nerwu... Nadal nie mogę usiąść, bo jak posiedzę to zaraz skurcz łapie w szyjce. Zobaczymy. O malucha mam się nie martwić. Jest wszystko ok.
 
Zostajemy jeszcze... Tak jak mówiłam wcześniej, chcą znaleźć przyczynę bólu. Podejrzewają ucisk na nerw lub jakieś zapalenie nerwu... Nadal nie mogę usiąść, bo jak posiedzę to zaraz skurcz łapie w szyjce. Zobaczymy. O malucha mam się nie martwić. Jest wszystko ok.

Mam nadzieje, że szybciutko znajdą przyczynę albo sposób jak ci ulżyć.
 
Gratulacje po wizytach!

Spina dobrze, że jesteś pod opieką. Niech szukają przyczyny.

Paulina powodzenia! Też mnie to czeka jeszcze...
 
reklama
Ja w sobotę weszłam na wątek porody na wesoło przeczytałam z 10 stron a śmiałam się jak głupia :D jakby ktoś na mnie patrzył z boku to powiedziałby że mam nie pokolei w głowie :D ale niektórzy takie śmieszne rzeczy piszą hehhe
 
Do góry