reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Co do planowania płci to kiedyś w to wierzyłam... ale mam syna z seksu - uwaga - 7dni przed owu!!!! Cykle regularne co do godziny, także ten tego... :) wszystko jest możliwe :)
 
reklama
@Spina, będzie dobrze,trzymamy kciuki i calym sierpniówkowym forum wierzymy że szybko wyjdziesz że szpitala i będziesz wiedziała co i gdzie uciska i co robić żeby było już dobrze do samego konca ciąży.
@paulina1994, powodzenia! Stres jest na pewno, ale każda z nas w końcu musi to powiedzieć swojemu pracodawcy. Podziel się później wrażeniami i jak Ci ogólnie poszło! ;)
@Kat. Ka 7 dni przed owu? Wow, może akurat wtedy coś Ci się rozregulowało. zmiana klimatu,stres, antybiotyk? Kobiece ciało to zagadka, wszystkiego nie zaplanujesz [emoji6]
Ja próbowałam się wstrzelić w dziewczynkę, właśnie kilka dni przed owu zaczęliśmy starania. Zobaczymy jak to nam wyszło. Już jutro o 9 mam prenatalne a o 19 wizytę u swojej ginekolog. Muszę ją poprosić w końcu o L4..
 
Dziewczyny mąż jest przeciwny imieniu Iga a mi się ono podoba i mówię mu, że jak będzie dziewczynka to będzie Iga i niech spada na drzewo :p a on swoje nie, nie, nie :/ przejdzie mu prawda ? :p mężowie się przecież nie znają :p

No to masz nielada problem. My na szczęście z Mężem wybraliśmy wspólnie imiona :) ale trzymam kciuki, żeby udalo się Meża namówić ;)
 
Zostajemy jeszcze... Tak jak mówiłam wcześniej, chcą znaleźć przyczynę bólu. Podejrzewają ucisk na nerw lub jakieś zapalenie nerwu... Nadal nie mogę usiąść, bo jak posiedzę to zaraz skurcz łapie w szyjce. Zobaczymy. O malucha mam się nie martwić. Jest wszystko ok.
Cale szczęście, że z dzieckiem wszystko dobrze! Mam nadzieję, że lekarze szybko znajdą przyczynę Twoich dolegliwości, i że nie jest to nic poważnego!
 
Jakby co to ja zrobiłam listę jakie imiona mi się podobają i z tej listy dałam wybór dla męża :)

A rozmawiałam wczoraj z koleżanką co rodzi za dwa miesiące i popełniła błąd mówi że nie pomyślała żeby zrobić tak jak ja i powiedziała dla męża żeby on wypisał imiona jakie mu się podobają i ona i żadne się nie pokryly że soba i teraz mają problem hehe bo ona upiera się na jedno z jej listy a on ze swojej :D
 
Witam wszystkie nowe sierpnioweczki! Super że jest nas tutaj tak dużo!
Gratuluję wszystkich udanych wizyt i pięknych zdjęć USG. Tak milo się je ogląda!

Spina mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Jestem zdania że lepiej dłużej posiedzieć w szpitalu niz w niewiedzy w domu!

A u mnie właśnie 13 tydzień! Ale leci! Czasami kluje mnie coś w brzuchu , już nie jestem w stanie chodzic w starych spodniach, zakupilam wczoraj dwie pary ciążowych w hm i powiem Wam że byl to mój najleszy zakup ostatniego czasu! Jaka wygoda!!!! Jeżeli któraś z Was jeszcze się zastanawia czy to ten czas a spodnie upijaja to lećcie na zakupy! Nawet dresy dla mnie nie są tak wygodne!
A przy okazji pooglądalam ciuszki dla dzieciaczkow. Oooo jakie boskie! Już nie mogę doczekać się kiedy zacznę szal zakupowy! (Szkoda tylko że to wszystko takie drogie) i obejrzałam dostawke do łóżka- to chyba będzie super!;)
A jak u Was? Podpatrujecie coś?
 
reklama
@Anetapoczatki,
O jakiej dostawce do łózka myslisz? Tez sie zastanawiam nad taka opcja ale jeszcze nie szukalam porządnie i nie powównywałam różnych modeli do siebie.
Z tymi ubrankami to faktycznie idzie sie w nich zakochac. Takie maciupecie, slodziutkie. Aczkolwiek jak wchodze do takiego h&mu to cale alejki w różu, różu i brokacie, a gdzieś na samym końcu troszkę ubran dla chlopców we wszystkich rozmiarach :D
 
Do góry