reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny mąż jest przeciwny imieniu Iga a mi się ono podoba i mówię mu, że jak będzie dziewczynka to będzie Iga i niech spada na drzewo :p a on swoje nie, nie, nie :/ przejdzie mu prawda ? :p mężowie się przecież nie znają :p
 
Hej dziewczyny, ja nadal w szpitalu, nadal boli, ale już zdecydowanie mniej i mam wrażenie, że chyba do końca nie wiedzą, skąd u mnie te dolegliwości. Najważniejsze, że z maluchem nic się nie dzieje :) Także czekam, co uradzą na obchodzie
Kurczaki :( lepiej żeby cię podtrzymali nawet ten 1 dzień dłużej, ale żeby przeszło na dobre bo po co w domu się denerwować ! Trzymam kciuki !
 
Dziewczyny, nie chcę Was straszyć ani nakręcać, ale napiszę mój przypadek. Kiedyś miałam problemy z kręgosłupem i w rezonansie lub rtg (już nie pamiętam) wyszło mi że moja kość krzyżowa jest ustawiona pod innym kątem. Neurochirurg zwrócił mi wtedy uwagę, że mam o tym pamiętać jak będę w ciąży bo przy naturalnym porodzie może się zdarzyć jakieś pęknięcie kości. To było kilka lat temu, teraz przy okazji spytałam fizjoterapeuty i powiedział że jeśli ta kość mnie nie boli podczas siedzenia to może oznaczać że ten kąt ustawienia kości nie jest taki zły. Nie wiem na ile to łączyć z Waszym bólem ale tak mi się to skojarzyło...

Ja dziś już idę spać, bo jutro rano czekają mnie badania prenatalne. Jestem bardzo podekscytowana... Na razie się nie stresuję, zobaczymy jutro. Trzymajcie kciuki :)
Powodzenia, na dzisiejszej wizycie. Daj znac :)

No właśnie, ja wybiore sie do jakiegos dobrego fizjo , moze uda mi sie zapisac w nasteonym tygodniu. Mąż sie smieje,ze za duzo lezakuje na kanapie :), ale dzis cala noc spalam na boku, i teraz polozylam sie na plecy i nadal boli:/
 
Dziewczyny mąż jest przeciwny imieniu Iga a mi się ono podoba i mówię mu, że jak będzie dziewczynka to będzie Iga i niech spada na drzewo [emoji14] a on swoje nie, nie, nie :/ przejdzie mu prawda ? [emoji14] mężowie się przecież nie znają :p
Paulina mam to samo ze swoim i też tupię i tłukę do głowy, że to Igorek i koniec...
Muszą się przyzwyczaić, przecież to my teraz wiemy, co dla maluchów najlepsze [emoji14]
 
Uff Nadrobilam.. Ja dziś pierwszy dzień w pracy po feriach i padam na twarz. Wybaczcie, że nie odniosę się do każdej z osobna, gratuluję udanych wizyt i pięknych widoków. Witam nowe mamuśki.

Spina to były takie bolesne skurcze? Ja też miewalam takie nie raz, ale bardziej kojarzyłam je ze wzdęciami, gazami. Może to jednak inne.. Najważniejsze, że z dzidzia ok. Szkoda tylko, że nocujesz w szpitalu. No, ale dla dzieciatka wszystko.

Jutro jadę na test pappa. Miałam dużo pić przed tym badaniem, nie wiecie dlaczego?
Dlatego aby zyly byly widoczne. Ja bylam na krwi rydzien temu, to babka zapytala, czy cos pilam, bo mi zyly "uciekają," i wlasnie wyjasnila , ze lepiej sie napic wody przed pobraniem:)
 
reklama
Hej dziewczyny, ja nadal w szpitalu, nadal boli, ale już zdecydowanie mniej i mam wrażenie, że chyba do końca nie wiedzą, skąd u mnie te dolegliwości. Najważniejsze, że z maluchem nic się nie dzieje :) Także czekam, co uradzą na obchodzie
Wyniki Sanco juz mialas?
Daj znac po obchodzie, oby cie wypuscili :*
 
Do góry