reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Paulina ladny ten zegarek. Naprawde ladny, ale to mala musialaby bardzo lubic disneya zeby jej ptezent podpasowal itd. Kurcze mialas mala na weekend moglas podpytac co lubi albo co by chciala. Iga baaardzo ladne imie. Mi i Iga i Ida bardzo sie podoba.
Pytałam co chciała by dostać, nie wie! Pytam czy obiad smakował odpowiedź brzmiała może być albo brak odpowiedzi ciężko naprawdę dlatego muszę podjąć decyzję sama :) na gwiazdkę dostała bransoletkę też z Apartu z Disneya i widziałam, że ją miała i chyba jej się podoba :)
 
reklama
Paulina ten pierwszy bardzo fajny. Wydaje mi się, że taki "dorosły" byłby za poważny.

Ja mam w tym roku w marcu 18 tke mojego chrześniaka [emoji85][emoji85]

HoneyBee moja ma 8 lat, jak miała dwa to była istny Armagedon i niestety tak jest to dziś. Z jednej strony się cieszę, bo w tych czasach lepiej mieć taki charakter niż być cicha myszką, ale co się nasłucham od Pań w szkole... [emoji1787][emoji28]
Też właśnie podoba mi się ten pierwszy, uważam, że nie jest dziecięcy, zresztą zegarka chyba nie noszą 5-latkowie, ale ciężko powiedzieć, mi się podoba, ale czy jej się będzie podobac, a może nie ma co myśleć tylko kupić co uważam bo i tak pewnie jak będą mieli ludzie obgadac to obojętnie co nie kupię to będzie źle
 
O matko Paulina jak ja uwielbiam ten wiek nie wiem obojetnie nic dobrze. Normalnie flaki sie przewracaja, ale trzeba przepekac!!! Masz racje kup co uwazasz. My mielismy komunie w zeszlym roku. I tak jak zrobisz bedzie dobrze. Bede chcieli to by sie doczepili i do gwiazdki z nieba. Wiec zrob jak uwazasz
 
O matko Paulina jak ja uwielbiam ten wiek nie wiem obojetnie nic dobrze. Normalnie flaki sie przewracaja, ale trzeba przepekac!!! Masz racje kup co uwazasz. My mielismy komunie w zeszlym roku. I tak jak zrobisz bedzie dobrze. Bede chcieli to by sie doczepili i do gwiazdki z nieba. Wiec zrob jak uwazasz
Też właśnie to ;) jeżeli to nie tajemnica mogę zapytać ile dawaliście na komunię ? Ja planuję na prezent wydać koło 700 zł do tego kwiaty, bombonierka, karta więc pewnie koło 800 zł się zakręci, wszyscy mówią, że tysiak to taki minimum, ale ja tysiaka to dostałam od chrzestnej na ślub, patrząc, że maj to będzie intensywny czas wyprawki, pewnie pod koniec dojdą częstsze wizyty, a co za tym idzie kasa i nie będę brać kredytów żeby dać "bo tyle wypada" ja na święta nie mam nawet życzeń składanych przez nich nie mówiąc o czekoladzie za 3 zł
 
Dziewczyny może mi pomożecie w maju mam komunie chrzesniaczki, mamy bardzo mały kontakt 2-3 razy w roku, rodzina, z którą naprawdę bardzo rzadko rozmawiamy teraz co miałam ją na weekendzie więc nie wiem czym takie dziewczynki się interesują czym nie, ogólnie dajemy pieniądze, ale jak to w większości bywa pieniądze biorą rodzice, w związku z tym rozmawiałam z mężem, że chcemy jej kupić zegarek, a ewnetuaknie pozostałą kwotę dać w kopercie i w aparacie bardzo podoba mi się kolekcja Disneya, ale teściowa i szwagierka mówią, że w tym wieku raczej wypada już kupić bardziej "dorosły", młodzieżowy myślę, że wiecie o co chodzi i sama nie wiem wstawię wam te z Apartu i oceńcie ;)
Ja kupowalam chrzesnicy na komunie zegarek z tousa. Popatrz sobie na ich stronie, sa wdzieczne i piekne.
 
Też właśnie podoba mi się ten pierwszy, uważam, że nie jest dziecięcy, zresztą zegarka chyba nie noszą 5-latkowie, ale ciężko powiedzieć, mi się podoba, ale czy jej się będzie podobac, a może nie ma co myśleć tylko kupić co uważam bo i tak pewnie jak będą mieli ludzie obgadac to obojętnie co nie kupię to będzie źle
Moj 6 latek swoj 1 zegarek dostal w wieku 5 lat. Takze ten... nosza i czesto juz sie znaja na zegarku :)
 
reklama
Do góry