reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Wow podziwiam dziewczyny, że tak długo jesteście w stanie ukryć takie szczęście..
Honey kiedy lecicie? I które miejsce wybraliscie?

Moje samopoczucie jak zwykle takie se.. Nie wiem czemu, ale jeść mogę i niby jest wszystko w porządku dopóki się nie napiję.. Jak popiję to robi mi się niedobrze.
 
reklama
U mnie tłuszczyk równomiernie się rozkłada na dupsku, udach i brzuchu. Brzuszek rano jest mniejszy, wieczorem wręcz bębenek, także śpię już tylko na boczkach, bo na brzuchu już się nie daje [emoji17]
Wiecie co zrobiłam po pierwszym porodzie z największą radością? Przytuliłam się do mojego męża, tak po prostu, na 100%, bez tego bębenka z przodu. Tak mi tego brakowało przez ostatnie miesiące ciąży, że szok [emoji6] jemu też [emoji6]
Teraz czuję że temu małemu człowiekowi szybciej się zacznie robić okrągły, przytulny domek z mojego brzucha, także dystans pojawi się szybciej. Dobrze że ciąża trwa tylko 9 miesięcy [emoji6]
 
Hahaha tajniacze sie z dwoch powodow. Pierwszy gdyby cos nie poszlo to wiecie co za tym idzie. Wszyscy wiedza wszyscy gadaja wszyscy cie zaluja domniemaja. Dorzucaja hasla pod tytulem bylo trzeba sie za dzieci brac wczesniej a nie teraz bla bla bla. Wiec wole powiedziec jak bedzie pewniej. Mieszkamy za granica wiec mam mniejsza pokuse zeby sie wygadac. Tesciowa chce przyjechac wiec jej walniemy wprost chociaz u niej to bedzie 9 wnucze wiec nie ma co sie spodziewac fajerwerkow czy cos. A z drugiego powodu nie mowie bo moja mama to wariatka i zaczeloby sie wymyslactwo i wnerwiactwo mnie wiec nim krocej tym lepiej hahaha
 
Lecimy w pierwszy pon lutego na tydzien na Teneryfe. Wale w portki przed podroza z dwulatka ale chyba jakos to bedzie. W ogole nie wiem gdzie o tej porze roku wyczaic sandalki do malej.
 
Hej, właśnie wczoraj czytałam ,że większość kobiet ma problemy ze snem w 2 trymestrze. Ja weszłam już w drugi i dziś miałam koszmarki, ciekawe czy się to będzie powtarzać. Ze spaniem jako tako nie mam problemu, śpię długo, ale jakieś dziwne rzeczy się śnią :/
Ja mam koszmary jak bardzo się stresuje :/
 
Paulina94 nie wiem czy dobrze zrozumialam, dopiero co powiedzialas swojej mamie ze bedzie babcia tak???
Jak tam dzisiaj samopoczucie dziewczynki???
Tak pisałam Wam kiedyś, że moja mama ona nigdy nie rozumie jak może pójść coś nie tak albo jak nie można zajść w ciążę itd, dlatego teściowa wie od początku od pierwszej wizyty bo w niej mam przeogromne wsparcie i jest bardzo wyrozumiała, a mamę zamierzałam poinformować właśnie koło 12 tyg jak już bardziej będę pewna chociaż oczywiście rzecz jasna nigdy chyba nie możemy przewidzieć co się stanie, z mamą nie mam aż tak bliskich relacji jak z teściowa wiem, że trochę to dziwne, ale niestety tak już jest dlatego dowiedziała się w piątek po wizycie dla niej 3 msc to w zasadzie początek i ona się dziwi dlaczego ja już chce powiedzieć w pracy, że ona powiedziała w maju, a rodziła w lipcu także tego moja mama ma trochę inne podejście, ale nie zmienia to faktu, że jest moją mamą bardzo ją kocham, ale mamy inne podejście do niektórych spraw i dla nas obu jest tak lepiej :) o poronieniu nie wie w ogóle...
 
Hahaha tajniacze sie z dwoch powodow. Pierwszy gdyby cos nie poszlo to wiecie co za tym idzie. Wszyscy wiedza wszyscy gadaja wszyscy cie zaluja domniemaja. Dorzucaja hasla pod tytulem bylo trzeba sie za dzieci brac wczesniej a nie teraz bla bla bla. Wiec wole powiedziec jak bedzie pewniej. Mieszkamy za granica wiec mam mniejsza pokuse zeby sie wygadac. Tesciowa chce przyjechac wiec jej walniemy wprost chociaz u niej to bedzie 9 wnucze wiec nie ma co sie spodziewac fajerwerkow czy cos. A z drugiego powodu nie mowie bo moja mama to wariatka i zaczeloby sie wymyslactwo i wnerwiactwo mnie wiec nim krocej tym lepiej hahaha
Ooo czyli bardzo dobrze mnie rozumiesz ;) to trochę tak jak u mnie od piątku już telefony jedz ostrożnie, zadzwoń jak dojedziesz itd ;)
 
Dziewczyny do kogo mogę napisać żeby mnie dodać do listy sierpniowych mam ? Termin mam na 07.08 z OM i USG; myślę, że pod sercem noszę dziewczynkę Ige ;)
 
reklama
Jakie masz ph? Ja mam 9 [emoji33][emoji33] nic dr nie mowila na to. Hmmm może to z tego że malo pije?? [emoji848][emoji848]
Też mam 9. Pije sporo, biorę od dłuższego czasu Rutinoscorbin, który ma przecież Wit C i pije dużo soku z pomarańczy bo kupiliśmy sokowirówke, a tu i tak zasadowy mocz :-/ mam wizytę za tydz to się czegoś dowiem

Hej ja ostatnio cierpię na bezsenność ktoś też tak ma . Zasypiam dopiero koło 3 nad ranem
Mój to był chyba pierwszy objaw ciąży. Zawsze spałam jak zabita, a odkąd jestem w ciąży budzę się po kilka razy, spać nie mogę. Teraz zaczyna mi się trochę poprawiać bo budzę się tylko raz lub dwa.

Mi też się wydaje, że narazie obrastam w tłuszczyk i ten brzuszek wygląda jak oponka. Wszystkie spodnie jakie miałam to były hight weisty teraz musiałam zakupić dwie pary z niskim stanem bo mi ciężko już było w tamtych z wysokim wytrzymać.
Ja mam podobnie. Opona mi urosła i zniosła się jakby wyżej. Spodnie wysokim stanem szybko zaczęły mnie uciekać przy siedzeniu mimo, że się zapinalam normalnie. Kupiłam dwie pary, rozmiar większych jegginsow i myślę że trochę je ponosze, a nie uciskaja brzuszka wcale.

Lecimy w pierwszy pon lutego na tydzien na Teneryfe. Wale w portki przed podroza z dwulatka ale chyba jakos to bedzie. W ogole nie wiem gdzie o tej porze roku wyczaic sandalki do malej.
Będzie super, na pewno. Byleby mała miała zajęcie w samolocie bo lot na Teneryfe trochę trwa. Ja biorę zawsze laptop z bajkami + sluchawki, tablety z grami, oczywiście kolorowanki i kredki, przytulanka obowiązkowo, a najlepiej wiadomo, gdy w pobliżu trafi się rówieśnik tej samej płci :)
 
Do góry