reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

No paulina to mozemy sobie piatki przybic. W ogole moja mama to wyskoczyla do mnie z haslem, ze ona nie rozumie jak ja moglam nie móc urodzic dziecka....bo przeciez wysportowana zawsze bylam....
Stima no mam nadzieje ze dobrze bedzie to nie bedzie nasz pierwszy lot. Ale nasza mala narowista jest bardzo. W ogole wczoraj maz powiedzial ze niegrzeczna jest i rozpuszczona bo nas nie slucha. Ale nie jestem pewna dwuletnie dzieci chyba takie sa co???? Jak to u Was wypadlo??? Czy jak np dwuletnie dziecko wchodzi Wam.na stol i mowicie ze nie wolno to sie Was slucha????
 
reklama
Ja się zwlec z łóżka nie mogę dziś. Ale niestety głód silniejszy.
Dziewczyny bliskie 13-14tc jak lezycie na płasko to macie brzuszek? Mój płaski jak decha i schizuję czy ta dzidzia rośnie czy nie.
Ja mam 12+5 według @, brzuszek widać jak się najem, a takto na pewno nikt by nie wiedział, w jestem w ciąży, jak noszę luźniejsze koszule :) jak leże to raczej też nic nie widać ;)
 
Od drugiego trymetsru ponoć należy spać na lewym boku.
Ja mam też koszmary nocne codziennie
Czytałam o tym kolejny MIT, który został obalony ;) na brzuchu możemy spokojnie spać dopóki mamy na to ochotę i możliwości :) z tym bokiem to też mit spokojnie można spać na jednym albo drugim rzeczywiście z którejś strony idzie ta główna żyła, ale mój lekarz mówi, żeby nie popadać w paranoje ;)
 
No paulina to mozemy sobie piatki przybic. W ogole moja mama to wyskoczyla do mnie z haslem, ze ona nie rozumie jak ja moglam nie móc urodzic dziecka....bo przeciez wysportowana zawsze bylam....
Stima no mam nadzieje ze dobrze bedzie to nie bedzie nasz pierwszy lot. Ale nasza mala narowista jest bardzo. W ogole wczoraj maz powiedzial ze niegrzeczna jest i rozpuszczona bo nas nie slucha. Ale nie jestem pewna dwuletnie dzieci chyba takie sa co???? Jak to u Was wypadlo??? Czy jak np dwuletnie dziecko wchodzi Wam.na stol i mowicie ze nie wolno to sie Was slucha????
No właśnie dlatego wolałam powiedzieć trochę później :) ja dzieci nie mam, ale męża chrześniak raczej jest "szkolony" a swoje bunty, fochy itp ma jak nie powiem co więc chyba z dziećmi tak już jest :p
 
Gdzie dwulatek się słuchać... Próbuje Was na ile może sobie pozwolić. Trzeba upominać, wymagać i uczyć ale nie brać tego do siebie, że rozpuszczona. To małe dziecko. Moi mają 6 lat i kryzys jeżeli chodzi o posłuszeństwo wobec trenerów czy pań w przedszkolu. A w domu mnie słuchają. Bądź tu mądry... Mówię, tłumaczę, niby rozumieją, a za chwilę i tak swoje. Są baaardzo żywi i nie będę ich zmieniać na siłę bo się nie da. Nad sobą muszę pracować by mieć więcej cierpliwości i konsekwentnie: tłumaczenie, nagroda, kara. Jeden mi gdzieś tak koło 2 lat zaczął ćwiczyć kładzenie na podłodze i ryk. To mówiłam chcesz to leż, robaki Cię obejdą i pogryza A ja Ci zabawki i tak nie kupię. Szybko mu przeszło ale rodzic musi być silny by nie przejmować się tym co myślą inni.
 
Dziewczyny może mi pomożecie w maju mam komunie chrzesniaczki, mamy bardzo mały kontakt 2-3 razy w roku, rodzina, z którą naprawdę bardzo rzadko rozmawiamy teraz co miałam ją na weekendzie więc nie wiem czym takie dziewczynki się interesują czym nie, ogólnie dajemy pieniądze, ale jak to w większości bywa pieniądze biorą rodzice, w związku z tym rozmawiałam z mężem, że chcemy jej kupić zegarek, a ewnetuaknie pozostałą kwotę dać w kopercie i w aparacie bardzo podoba mi się kolekcja Disneya, ale teściowa i szwagierka mówią, że w tym wieku raczej wypada już kupić bardziej "dorosły", młodzieżowy myślę, że wiecie o co chodzi i sama nie wiem wstawię wam te z Apartu i oceńcie ;)
 

Załączniki

  • Screenshot_20190127-142509.png
    Screenshot_20190127-142509.png
    71,7 KB · Wyświetleń: 90
  • Screenshot_20190127-142304.png
    Screenshot_20190127-142304.png
    70,1 KB · Wyświetleń: 92
Dziewczyny dzieki! Naprawde dzieki za dobre slowo. Bo juz naprawde myslala. Ze dwuletnie dzieci moga sluchac. Wiem.ze dzieci moga byc bardziej lub mnie smiale. A ta nasza jest bardzo smiala!!! I na szczescie!
 
Paulina ladny ten zegarek. Naprawde ladny, ale to mala musialaby bardzo lubic disneya zeby jej ptezent podpasowal itd. Kurcze mialas mala na weekend moglas podpytac co lubi albo co by chciala. Iga baaardzo ladne imie. Mi i Iga i Ida bardzo sie podoba.
 
Paulina ten pierwszy bardzo fajny. Wydaje mi się, że taki "dorosły" byłby za poważny.

Ja mam w tym roku w marcu 18 tke mojego chrześniaka [emoji85][emoji85]

HoneyBee moja ma 8 lat, jak miała dwa to była istny Armagedon i niestety tak jest to dziś. Z jednej strony się cieszę, bo w tych czasach lepiej mieć taki charakter niż być cicha myszką, ale co się nasłucham od Pań w szkole... [emoji1787][emoji28]
 
reklama
Mycha dokladnie to samo mysle, ze ciche dzieci przez swoja wstydliwosc traca wiele okazji. Ja niestety nalezalam do tych cichych. Dlatego sie ciesze, ze moja mala jest jaka jest. Chociaz sama sie boje jak to bedzie wygladalo jak bedzie nastolatka! Bo szczerze watpie z tego wyrosla. Wszedzie gdzie idziemy kazdy ja komentuja ze jest bardzo niezaleznym dzieckiem... powaznie niezalezna dwulatka.....
 
Do góry