reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dzien dobry dziewczynki!
Marzycielko super imiona naprawde bardzo mi sie podobaja. Wszystkie 3 super!
Paulina94 jak ja Cie dziewczyno rozumiem. Ja i nutella tez mamy staly zwiazek, aczkolwiek juz pare lat temu odstawilam ja na bok. Ale w domu jest w razie W i to kilogramowy sloik.... Niby okazyjnie do nalesnika czy gofra z bita smietana. Ale co ten krem ze mna robi to sie w pale nie miesci. Bomba na bombie ogromne bolace pryszcze nie do wyduszenia utrzymujace sie kilka dni. Bardzo niezdrowy jest ten krem i chyba jego produkcja przyczynia sie do wymierania populacji orangutanow
Kurcze nie jestem pewna oreo czy nutlla...
I to i to ma olej palmowy więc niestety jak większość słodyczy przyczynia się do niszczenia :( ale dziś już zjadłam bułkę z paprykarzem też słabo zdrowe ale lepsze to może niż nutella ;p
 
reklama
Ja mam już 4 kg na minusie :p a nie wymiotuje jakoś specjalnie więc nie wiem skąd to chyba z nerw :p mówiłam, że uspokoję się po tym USG i badaniach taaa dobre sobie :p
 
Pociesze Cie Paulina, jak sie dziecko urodzi to sie dopiero zaczniesz martwic hahaha. :)
Dzięki wiedziałam, że to można liczyć na wsparcie haha :p a tak na poważnie wiem! Ciąża stres, urodzi się stres! A dziś czytałam lokalny artykuł że bezdomna kobieta urodziła już 4 dziecko i zostawiła w szpitalu nóż w kieszeni się otwiera, a ja całuje zdjęcie USG mojego bąbelka bo do brzucha nie dosięgnę :p
 
Zamierzam dziś skoczyć do Rossmana i kupić ten olejek do smarowania babydream fur mama ma dużo pozytywnych opinii i cenę całkiem spoko ;) ja nie wierzę w moc takich rzeczy więc kupię coś żeby natłuszczać, ale na pewno nie będę wydawać kroci jak moja kuzynka kupowała coś aptecznego nie chce skłamać co, tubka na tydzień jej starczała po 50 zł i pasy tygrysa takie, że hoho ;) więc smarować będę, ale nie wierzę w cuda :)
 
reklama
Do góry