reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Spina i co tam, lekarz powiedzial, ze na jego chlopak??? Jakis pomysl na imie jest? Gratuluje. A wiekiem sie nie przejmuj i nie denerwuj tymi badaniami wszystko bedzie super. 37 To wcale nie duzo wrecz w sam raz. Topika rozumiem, ze 86 jestes???
 
reklama
Współczuję... Ja czułam, że miałam badanie do wieczora, następnego dnia już było ok, ale tak jak pisałam, żaden ból, tylko takie dziwne uczucie, że coś w ciebie wpompowali i dalej zalega
Miałaś po prostu drożne lub ewentualnie jakieś małe zrosty :)
Ja się wycierpiałam a i tak po udroznieniu w ciążę nie zaszłam, ale co było to było. Najważniejsze że teraz jest Dzidzia w brzuchu :)
 
Spina i co tam, lekarz powiedzial, ze na jego chlopak??? Jakis pomysl na imie jest? Gratuluje. A wiekiem sie nie przejmuj i nie denerwuj tymi badaniami wszystko bedzie super. 37 To wcale nie duzo wrecz w sam raz. Topika rozumiem, ze 86 jestes???
Raczej chłopak. Ja już od jakiegoś czasu mówię do brzucha Igorek, bo jakoś lepiej mi się robi, przy moich ciążowych dolegliwościach, jak mówię po imieniu [emoji14] (chociaż dolegliwości prawie żadnych). Mężowi się za to imię nie podoba, ale innych propozycji nie ma, więc pewnie tak zostanie... Forsuję, jak mogę i szukam poparcia u całej rodzinki, że imię ok. Chociaż wcześniej umowa była taka, że on wybiera dla córeczki, a ja dla syna.
 
Biorę leki i spadam się kłaść rano wstaje i uciekam po śniadaniu ;) trzymajcie kciuki ;) na razie jeszcze mi humor dopisuje i stres nie dopadł ale przed gabinetem mogę narobić w gacie :p także trzymać kciuki już od dziś proszę tak na wszelki wypadek bo ja muszę tu zostać do sierpnia nie przyjmuje innej możliwości ! :) Już nawet do dziecia mówię że żądam żeby charakter miało po matce mam nadzieję, że wysłucha haha byle mniej panikujące :p a tak na serio możecie mi podesłać jakieś rady na panikę mnie normalnie stres łapie jak list polecony mi przyjdzie i listonosz awizo zostawi jak by mnie zaraz zamknąć mieli także wyobraźcie sobie ;)
 
Paulina trzymam kciuki, ale rady na stres ci nie dam... Mi dziś przed prenatalnymi tak ręce latały, że mąż trzymać musiał wszystkie papiery...
 
W moim przypadku sex niewskazany że względu na krwiaka i trzymam kciuki za wszystkie nasze krwiaki żeby się wreszcie bezpiecznie wchłonęły.
Ja będę wiedziała dopiero 5tego.
Natomiast ochoty na sex nie mam żadnej a mąż większą niż zwykle haha piersi rosną... No jakoś o niego dbam ;)
Też jestem rocznik 86
 
U mnie zakaz współżycia i nie mam na nie ochoty.

Co do porodu mój byl okropny i teraz marzę o cesarsce a szpital, w którym rodziłam uważam za najgorszy. Bezpodstawnie założyli mi kleszcze. Mój syn urodził się w zamartwicy z ranami na głowie. Oboje mieliśmy szczęście że żyjemy. Ostatecznie zrobili mi cesarke więc rozryli mnie na dole i na brzuchu. Dziecko dostałam w 3 dobie życia wcześniej leżałam na obserwacji.

Gratuluję wszystkich wizyt i dobrych wieści. Wczoraj trochę mnie przytloczyly.
Jutro mam diabetologa i trafiam pod opiekę poradni dla kobiet z cukrzyca ciazowa
 
Ja pierdziele Marzycielko81. Naprawde straszne jest to co piszesz.... po prostu szok. Gratuluje ze mimo to zdecydowalas sie na kolejna ciaze. Rozumiem, ze tym razemchcesz cc??? Rozmawialas juz o tym ze swoim lekarzem???
 
reklama
Ja pierdziele Marzycielko81. Naprawde straszne jest to co piszesz.... po prostu szok. Gratuluje ze mimo to zdecydowalas sie na kolejna ciaze. Rozumiem, ze tym razemchcesz cc??? Rozmawialas juz o tym ze swoim lekarzem???
Jeszcze nie. Poczekam aż ciąża będzie bardziej zaawansowana. Powodzenia na wizytach dzisiaj i zaciskam kciuki
 
Do góry