reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziewczyny, u mnie obok dzidziusia zrobił się krwiaczek :( kilka dni się nie odzywałam, bo córa 40 stopni gorączki, jakiś wirus.
co do seksu- ochota mniejsza dużo niż przed ciążą, ale staram się dbać o M. :p:p

Ja nadal wymiotuję, choć zeszłam już do raz dziennie- sukces :tak:
 
reklama
U mnie też ochota prawie zerowa. Czasami mnie najdzie, ale wtedy zazwyczaj mąż jest w pracy na 3 dni [emoji23][emoji1787] a jak mu odmawiam to zawsze mi mówi " no tak, dziecko zrobione to teraz już stary może iść w odstawkę" [emoji85]
Mam nadzieję, że wkrótce to minie
Ja to samo usłyszałam od mojego M, bo nie bardzo chciałam. Zapytałam lekarza powiedział że możemy i niby ochotę mam ale obawę też mimo wszystko
 
37 zaraz, ale to pierwsza ciąża, wcześniej faszerowali mnie hormonami, zaszłam też przez iui, wolałam dopłacić, mimo że prenatalne miałam w części na NFZ.
Pewnie, ze tak. Sama bym podjela taka decyzje dla wlasnego spokoju ducha.

Ja znalazlam swoje 1 badania prenatalne. Przeziernosc byla 1.1 a test pappa ok. Ale jak nanioslam sobie swoj wiek na ta tabelke ( aktualny wiek jeszcze 32) to juz to prawdopodobienstwo wzrasta.

Ja bardzo nie chcialam robic teraz tego pappa. Tylko wlasnie usg. No ale to idzie niestety w pakiecie w tym programie w ktorym to robie:/
 
Monieq - jestem w szoku co do laparoskopii droznosci jajowodow że miałaś tylko przy znieczuleniu ja miałam w sierpniu i normalnie byłam usypiana i nic nie pamiętam a potem się obudziłam i faszerowali mnie przeciwbólowymi ja mówiłam że mnie nie boli bo nie bolało nic a nic to doczekały kilka godzin i i tka przychodziły z króplowka przeciwbolowa. Jedyne potem jak do domu wyszłam to się męczyła w domu jak nie dałam rady się całkiem wyprostować bo wszystko ciągnęło. Także ja nie chcialabym cc ale co będzie to będzie.

Wiecie co? Dostałam opryszczki!! :(:(jestem w 13t +0d miałam już kiedyś opryszczke więc wyczytałam że nie powinno być szkodliwe ale jutro Zadzwonię do lekarza i zapytam narazie przykleilam tylko plasterek compeed Ajj
Laparoskopię z histeroskopią miałam oczywiście pod narkozą. Pisałam o samym badaniu drożnosci jajowodów, czyli HSG.
 
Dziewczyny, u mnie obok dzidziusia zrobił się krwiaczek :( kilka dni się nie odzywałam, bo córa 40 stopni gorączki, jakiś wirus.
co do seksu- ochota mniejsza dużo niż przed ciążą, ale staram się dbać o M. :p:p

Ja nadal wymiotuję, choć zeszłam już do raz dziennie- sukces :tak:
Krwiak sie szybko wchłonie. Duzo odpoczywaj i lez, nie przemeczaj sie. Kiedy wizyta?
 
reklama
Dziękuję. Aaaa I zapomniałam o najważniejszym, raczej moje przeczucia co do płci się sprawdzą i będzie chłopaka. Jeszcze potwierdzi mi gin dokładnie na następnej wizycie, ale wszystko wskazuje na to, że to jednak synuś
W nifty tez podaja plec , wiec to juz bedzie 99,9% pewnosci. Fajnie ze bedziecie tak szybko znac plec. Bo oczywiscie nie ma innej opcji dzieciaki beda zdrowe jak konie ;)
 
Do góry