reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Gratulacje wizyt :)piękne bobo Martusia :)

Mama trójki straszne jest to co piszesz normalnie aż ciężko uwierzyć że ludzie mają takie problemy :/mam nadzieję że sobie poradzisz i odejdziesz od tego człowieka.

Któraś z Was pisała o spodniach z h&m, że są promocje to chyba się wybiorę po weekendzie po jakieś gacie. Bo już mi w spodniach mało wygodnie i zaczęłam nosić leginsy i sukienki żeby było luźniej ;) jutro prenatalne i trochę stresik już mam!
 
reklama
Gratulacje wizyt :)piękne bobo Martusia :)

Mama trójki straszne jest to co piszesz normalnie aż ciężko uwierzyć że ludzie mają takie problemy :/mam nadzieję że sobie poradzisz i odejdziesz od tego człowieka.

Któraś z Was pisała o spodniach z h&m, że są promocje to chyba się wybiorę po weekendzie po jakieś gacie. Bo już mi w spodniach mało wygodnie i zaczęłam nosić leginsy i sukienki żeby było luźniej ;) jutro prenatalne i trochę stresik już mam!

Trzymam kciuki za badanie już dziś [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Wcześniej pisałyście o zabobonach z hybrydami i farbowaniem włosów w ciąży, a jak z keratynowym prostowaniem? Powtarzam ten zabieg co jakiś czas i teraz w lutym powinnam znów zrobić, ale nie mam pojecia czy to będzie aby na pewno bezpieczne. :/ któraś z was może prostuje?
Keratyny NIE można robić w ciąży!
 
Dziękuje za pamięć. Godzina obsuwy dzis była w poczekalni.

Zobacz załącznik 934752
Fasolka jest nadal piękna i zdrowa. Serduszko nam bije [emoji173]️ termin mamy na 05.09 bo dzidzia jeszcze nie nadrobiła. Wiec jestem wrześniówką ale was nie zostawię bo was lubię bardzo i każdej kibicuje.
Mam kartę ciąży i zestaw pierdyliarda badań do zrobienia [emoji33][emoji33][emoji33] jedynie grupa krwi mi odeszła [emoji23] następna wizyta 07.02.

Dostałam na bóle podbrzusza Duphaston 3x1.
Pamiętam, że ostatnio robiłaś chyba też badania w Diagnostyce u mnie przepaść totalna różnica 100 zł ponad pomiędzy labo Diagnostyka, a labo lokalnie w szpitalu :) więc lepiej sprawdź sobie ceny, ale tak myślę, że tobie pewnie zleci lekarka ta z NFZ za free co ? :p
 
Opowiem co mnie dzisiaj spotkalo, oczywiście nie życzę nikomu. Wczoraj w pracy bardzo zle się czułam, bolały mnie kości i twarz,a często miałam problemy z zatokami. Dzisiaj rano chodziłam z bólu już po ścianach i byłam mega wystraszona, stwierdziłam, ze raz kozi smierć lecę szybko do prywatnego lekarza, bo nie wytrzymam. Wysłano mnie do chirurga z powodu problemu z zatoka, przez co mam wyrwany ząb, 10 szwów i antybiotyk. Nigdy chyba się tak nie stresowałam, ciagle myślałam o tym czy zdjęcie rentgenowskie będzie bezpieczne dla dziecka.Dostalam bezpieczny antybiotyk. Pocieszycielką okazała się pani chirurg, która pocieszała mnie ciagle i głaskała :) ból do tej pory jest niesamowity, jakoś daje radę, ale jestem strasznie głodna.
W niedziele wybieram się do ginekologa sprawdzić czy wszystko okej tak zapobiegawczo.
 
No to jasne ;) bardziej mi chodzi o opinię na temat osobnego pokoju od urodzenia ;) ja się osobiście trochę cykam ;)
Moja córka była w łóżeczku stojącym koło naszego łóżka do 8 miesiąca. Potem w swoim pokoju i musiałam do niej chodzić.
Zaczęła przesypiać noce jak miała 11.
Nie wyobrażam sobie mieć jej od początku w jej pokoju
 
Kochane a jak radzicie sobie z pustym żołądkiem tak zeby czyms lekkim zapelnic przegrysc cos od czasu do czasu ?ja akurat mam bardzo problemy z jedzeniem pelnych posilkow ,jakies biszkopty krakersy?ja jakis czas jadalam wafle ryzowe ale juz mi sie przejadly i sucharki czasem tez , jakies pomysly ?
U mnie się sprawdzają właśnie krakersy.
Mam takie małe paczuszki i zawsze w torebce na wszelki wypadek teraz
 
Dziewczyny wczoraj wieczorem czułam takie kłucie jak by tam w środku w pochwie takie dziwne uczucie, nie jakieś bolące, ale takie kłujące właśnie :/ miała tak któraś z Was ?
 
reklama
Opowiem co mnie dzisiaj spotkalo, oczywiście nie życzę nikomu. Wczoraj w pracy bardzo zle się czułam, bolały mnie kości i twarz,a często miałam problemy z zatokami. Dzisiaj rano chodziłam z bólu już po ścianach i byłam mega wystraszona, stwierdziłam, ze raz kozi smierć lecę szybko do prywatnego lekarza, bo nie wytrzymam. Wysłano mnie do chirurga z powodu problemu z zatoka, przez co mam wyrwany ząb, 10 szwów i antybiotyk. Nigdy chyba się tak nie stresowałam, ciagle myślałam o tym czy zdjęcie rentgenowskie będzie bezpieczne dla dziecka.Dostalam bezpieczny antybiotyk. Pocieszycielką okazała się pani chirurg, która pocieszała mnie ciagle i głaskała :) ból do tej pory jest niesamowity, jakoś daje radę, ale jestem strasznie głodna.
W niedziele wybieram się do ginekologa sprawdzić czy wszystko okej tak zapobiegawczo.
Ojejku współczuję :(
 
Do góry