reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja myslalam ze wy dopiero co skonczyliscie. Jeszcze dzialacie? Tylko w nocy czy za dnia tez? My dzis zaczynamy 10 tydzien :) czytalam artykul chyba mamyginekolog ze kolo20 tyg ciazy mleko zmienia smak i czesc dzieci odrzuca samo wtedy cycka. Aha i ilosc mleka zmniejsza sie o 70proc. Moja bliska kolezanka w ogole stracila mleko w polowie ciazy
W dzień na drzemke i w nocy gdy mały chce. No też czytalam że mleko zmienia skład w połowie ciąży.
 
reklama
Dziękuje za pamięć. Godzina obsuwy dzis była w poczekalni.

Zobacz załącznik 934752
Fasolka jest nadal piękna i zdrowa. Serduszko nam bije [emoji173]️ termin mamy na 05.09 bo dzidzia jeszcze nie nadrobiła. Wiec jestem wrześniówką ale was nie zostawię bo was lubię bardzo i każdej kibicuje.
Mam kartę ciąży i zestaw pierdyliarda badań do zrobienia [emoji33][emoji33][emoji33] jedynie grupa krwi mi odeszła [emoji23] następna wizyta 07.02.

Dostałam na bóle podbrzusza Duphaston 3x1.
Super wieści [emoji2]
 
Opowiem co mnie dzisiaj spotkalo, oczywiście nie życzę nikomu. Wczoraj w pracy bardzo zle się czułam, bolały mnie kości i twarz,a często miałam problemy z zatokami. Dzisiaj rano chodziłam z bólu już po ścianach i byłam mega wystraszona, stwierdziłam, ze raz kozi smierć lecę szybko do prywatnego lekarza, bo nie wytrzymam. Wysłano mnie do chirurga z powodu problemu z zatoka, przez co mam wyrwany ząb, 10 szwów i antybiotyk. Nigdy chyba się tak nie stresowałam, ciagle myślałam o tym czy zdjęcie rentgenowskie będzie bezpieczne dla dziecka.Dostalam bezpieczny antybiotyk. Pocieszycielką okazała się pani chirurg, która pocieszała mnie ciagle i głaskała :) ból do tej pory jest niesamowity, jakoś daje radę, ale jestem strasznie głodna.
W niedziele wybieram się do ginekologa sprawdzić czy wszystko okej tak zapobiegawczo.

O to współczuje, to się wycierpiałaś.

A co do zębów to muszę się wybrać do dentysty na przegląd, bo czasem mnie któryś pobolewa a szzegółnie jak coś zimnego lub ciepłego wypije.
 
Ja już coraz lepiej mam cofkę od rana ale staram się nad tym panować, a w ciągu dnia naszczescie jest ok :) emocje z wizyty nadal są ? :) Będziesz prowadziła już ciążę u tego gina prywatnego czy wracasz do tej swojej z NFZ? :)

Będę u tego prywatnego, bo nie dość, że tyle hajsu wydaje na badania i wizyty, to chociaż mam od niego L4. A do pracy w ciąży nie mam co wracać. Poza tym mam usg na każdej wizycie, jest delikatny itp. A ginka tamta na NFZ niewiele więcej mi daje. Bez L4, bo elektronicznych nie wystawia. To mnie nie urządza w ogóle. Poza tym ona sprzętu nie ma takiego dobrego, i usg robi co druga wizytę. Zdecydowanie zostaje.
 
reklama
Będę u tego prywatnego, bo nie dość, że tyle hajsu wydaje na badania i wizyty, to chociaż mam od niego L4. A do pracy w ciąży nie mam co wracać. Poza tym mam usg na każdej wizycie, jest delikatny itp. A ginka tamta na NFZ niewiele więcej mi daje. Bez L4, bo elektronicznych nie wystawia. To mnie nie urządza w ogóle. Poza tym ona sprzętu nie ma takiego dobrego, i usg robi co druga wizytę. Zdecydowanie zostaje.
Ja jedynie bym poszła na wizytę jeszcze żeby dała skierowanie na te wszystkie badania bo miałabyś kaskę w kieszeni :) no to jest fakt, że jak trafisz na dobrego lekarza to prywatnie opieka wygląda lepiej niż na NFZ ;) i przy porodzie później też mi się wydaje, że trochę lepiej patrzą, że masz lekarza prowadzącego, który pracuje w szpitalu ;) super, że wszystko oki u ciebie ja już miałam milion myśli czemu się nie odzywasz :p
 
Do góry