reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Uwierz ze przez to jestem uwaziana na maksa. Do roku było ok a potem zaczęło meczyc
Ja karmilam praktycznie od początku mieszanie. Czyli po cycu byla butelka. Bo mlody mocno chlustal, wiec musial puc to mleko takie specjalne. Z jednej strony to bylo bardzo fajne. Bo wlasnie moglam sobi wyjsc sama, albo w nocy jak naprawde nie mialam sily, to bylo tylko zeby dac butle.

Ale teraz chcialabym karmic sama piersia. Mam wrazenie wogole, ze do tej ciazy podchodze dojrzale. Jakos tak mi sie wydaje. Z piwrwszym dzieckiem bylam mloda , si bziu w głowie, wpadka. A teraz to takie zaplanowane, przemyslane.
 
Ja karmilam praktycznie od początku mieszanie. Czyli po cycu byla butelka. Bo mlody mocno chlustal, wiec musial puc to mleko takie specjalne. Z jednej strony to bylo bardzo fajne. Bo wlasnie moglam sobi wyjsc sama, albo w nocy jak naprawde nie mialam sily, to bylo tylko zeby dac butle.

Ale teraz chcialabym karmic sama piersia. Mam wrazenie wogole, ze do tej ciazy podchodze dojrzale. Jakos tak mi sie wydaje. Z piwrwszym dzieckiem bylam mloda , si bziu w głowie, wpadka. A teraz to takie zaplanowane, przemyslane.
Ja nie chciałam KP. Bratowa mnie namówila
 
Ja karmilam praktycznie od początku mieszanie. Czyli po cycu byla butelka. Bo mlody mocno chlustal, wiec musial puc to mleko takie specjalne. Z jednej strony to bylo bardzo fajne. Bo wlasnie moglam sobi wyjsc sama, albo w nocy jak naprawde nie mialam sily, to bylo tylko zeby dac butle.

Ale teraz chcialabym karmic sama piersia. Mam wrazenie wogole, ze do tej ciazy podchodze dojrzale. Jakos tak mi sie wydaje. Z piwrwszym dzieckiem bylam mloda , si bziu w głowie, wpadka. A teraz to takie zaplanowane, przemyslane.
Jakbym czytała opis siebie. U nas też pierwsze było nie planowane. W miarę młodzi, w głowie siano [emoji23] a teraz takie wszystko przemyślane. Zaplanowane. Zupełnie inaczej [emoji6]
 
Ja do sierpnia chce odstawic małego całkowicie
Ja myslalam ze wy dopiero co skonczyliscie. Jeszcze dzialacie? Tylko w nocy czy za dnia tez? My dzis zaczynamy 10 tydzien :) czytalam artykul chyba mamyginekolog ze kolo20 tyg ciazy mleko zmienia smak i czesc dzieci odrzuca samo wtedy cycka. Aha i ilosc mleka zmniejsza sie o 70proc. Moja bliska kolezanka w ogole stracila mleko w polowie ciazy
 
reklama
Do góry