reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
To całkiem tak jak ja. Mi wychodzi termin na 22go. Kiedy masz sie zglosic na to drugie usg??? Na pewno będzie dobrze. Nie ma co się martwić na zapas. Niech ktoś inny spojrzy na usg. To na pewno tylko fałszywy alarm i lekarz napędził ci niepotrzebnie strachu.
 
Tak serduszko było. W poniedziałek rano ide na oddział.
Będzie dobrze, musimy w to wierzyć [emoji8]trzymamy kciuki bardzo mocno i jak tylko coś będziesz wiedzieć to pisz od razu. Ja w poniedziałek mam wizytę serduszkowa (a przynajmniej mocno w to wierzę), także też proszę o kciuki. Czy na taką wizytę powinnam brać męża? Bo się uparł że chce iśc...
 
Ja nie mam dobrych wieści. Zarodek zagnieździł się blisko blizny po cc lub w bliźnie. W poniedziałek mam zglosić sie do szpitala na dodatkową konsultację, czy ciąża nie jest w bliźnie [emoji17]

O matko! [emoji33] straszne rzeczy piszesz. Trzymam kciuki jednak by nie było tak źle jak piszesz.
 
reklama
Do góry