reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Mam nadzieję, że uda mi się w terminie jak z młodszym. [emoji173]️ choć dzień obsuwy też byłoby fajnie, bo sama mam urodziny 29.08 [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
No mi tez obsuwa się marzy, wszystko sie może zdarzyć. Zobaczymy czas pokaże! Co by ni3 było będzie spoko
 
Zobacz załącznik 930213
Mamy pęcherzyk ciążowy! [emoji177]

Malutek jeszcze tyci - więc kolejna wizyta za 3 tyg. Już mam skierowania na badania. Kilka mi odejdzie też, bo mam z poprzednich ciąż, więc z głowy będzie. Zaświadczenie o ciąży do pracy jest. Wychodzę zadowolona bardzo [emoji177] pomimo braku serduszka. Póki co termin na 29.08

Piękny pęcherzyk :)
 
Część dziewczyny, melduję się na stanowisku Przyszłej Mamy [emoji4]
Termin wg kalendarza 18.08.
W najbliższą środę mam II wizytę i to będzie początek 9tc. Mam nadzieję posłuchać pierwszy raz bicia serduszka mojej fasolki [emoji7] Nie mogę się doczekać.
Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom i życzę wytrwałości. To będzie piękne 9msc. [emoji846]
 
Dobrze, że mam od 14.01 urlop to nie przepracuję się za bardzo w styczniu [emoji23] bede miała na spokojnie czas by zrobić badania i zaliczyć wizytę przed powrotem z urlopu.
 
Super :)
Zobacz załącznik 930213
Mamy pęcherzyk ciążowy! [emoji177]

Malutek jeszcze tyci - więc kolejna wizyta za 3 tyg. Już mam skierowania na badania. Kilka mi odejdzie też, bo mam z poprzednich ciąż, więc z głowy będzie. Zaświadczenie o ciąży do pracy jest. Wychodzę zadowolona bardzo [emoji177] pomimo braku serduszka. Póki co termin na 29.08
 
Część dziewczyny, melduję się na stanowisku Przyszłej Mamy [emoji4]
Termin wg kalendarza 18.08.
W najbliższą środę mam II wizytę i to będzie początek 9tc. Mam nadzieję posłuchać pierwszy raz bicia serduszka mojej fasolki [emoji7] Nie mogę się doczekać.
Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom i życzę wytrwałości. To będzie piękne 9msc. [emoji846]
Gratuluję ! Ja jutro zaczynam 8 tydzień i również mam nadzieję że zobaczę poraz pierwszy serducho [emoji7]
 
A mi glukoza wyszła 97... i teraz nie wiem czy to czasem nie przez tą kanapkę:/ krew tez nie wszystko w normie chyba przez przeziebienie którego nie mogę się pozbyć i ph moczu 8.0... ciekawa jestem co ginka powie.. czekam na resztę wyników
 
reklama
Ja po pierwszych wynikach w moczu i we krwi miałam kilka bardzo małych odchyłów od normy. Na razie się nie przejmuje, bo normy w ciąży są trochę inne. Czekam do środy i zobaczymy czy coś trzeba zadziałać.
 
Do góry