reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ja przychodzę ze złymi wiadomościami

Mam zacząć leczenie toksoplazmozy :( da antybiotyk jutro , i wyślę na oddział zakaźny :(
Ty czekalas na wynik awidnosci toxo, jak dobrze pamietam? Bo wyszlo ci , ze przechodzilas toxo i ze niby masz obecne zakazenie? Jezeli sie myle wyprowadz mnie prosze z błędu.
 
Dziękuje raz jeszcze za trzymanie kciuków pomogły jesteście wielkie, pozostałym dziewczynom dziś wizytującym również ogromnie Gratuluję !!! :)
Jeżeli chodzi o zalecenia lekarza zwiększona dawka dup*hastonu do 3 tab dziennie, zamienił mi luteinę dopochwowa na podjęzykowa i kazał odstawić zastrzyki na 3-4 dni i od poniedziałku najprawdopodobniej wracamy :) aaa i wieczorem kazał mi wziąć jednorazowo 4 tabletki dup*hastonu żeby plamienie jak najszybciej się skończyło i na tyle :) do pracy chodzę, pytałam czy powinnam leżeć, ale powiedział, że jeśli mam pracę biurowa to nie ma konieczności więc jutro normalnie wracam :)
 
Kurczę Lenati jak znajdziesz chwilę napisz coś więcej, co teraz? Jak wygląda leczenie? Bo oszalejemy tu.

Gratuluję udanych wizyt, komu jeszcze nie gratulowalam (nie mogę spamietac kto, kiedy)

Trzymam kciukasy za następne wizyty.
 
Ty czekalas na wynik awidnosci toxo, jak dobrze pamietam? Bo wyszlo ci , ze przechodzilas toxo i ze niby masz obecne zakazenie? Jezeli sie myle wyprowadz mnie prosze z błędu.

Kochana szybko 2 dni . Pierwsze badania igg + i igm +
Daje ci wynik obecnych ....
Igg 243 reaktywny
I awidnosc 76,20
Gdzie norma do 70 niska
70-79,9 tzw szara strefa
80 i więcej wysoka.

Z czego w 2015 również miałam igm + igg +
Miałam innego lekarza i ten nie kazał brać leków.
A tu mam iść na oddział zakaźny .
Czekam sobie jeszcze na różyczkę.
No i cukier 90 . Także u nas jakieś schody
 
Kurczę Lenati jak znajdziesz chwilę napisz coś więcej, co teraz? Jak wygląda leczenie? Bo oszalejemy tu.

Gratuluję udanych wizyt, komu jeszcze nie gratulowalam (nie mogę spamietac kto, kiedy)

Trzymam kciukasy za następne wizyty.

Sama nic nie wiem
Lekarz zadzwonił ze pędem po pracy między pacjentami mam przyjść po receptę na antybiotyk i chyba skierowanie na zakaźny
 
reklama
Do góry