reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Witam serdecznie ,jestem mamą 11 letniego syna,którego mam dzięki resekcji jajników oraz kuracji hormonalnej.6 lat walczyłam.Od 20 lat PCO,cukrzyca,astma.Nie dawali szans na kolejne dziecko ,obecnie mam 38 lat i jestem w 2 miesiącu ciąży.Cuda sie zdarzają .Totalne zaskoczenie.Więc wracam na forum.Kiedyś już tu byłam ale nie pamiętam niku ani hasła.Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
I ja po wizycie. maluszek duży, pięknie dzielona już główka, zaznaczone nawet małe łapki, serduszko biło już w 6, wczoraj za to pięknie mogłam posłuchać jeszcze raz :)
Na codzienne wymioty, dostałam jakieś gumy a na mdłości opaski, co do tych opasek jakas mama z forum tez tu dostała, pomogło Ci? (przepraszam, nie pamiętam nicku :) Ja załozyła, póki co podchodze sceptyczie, ale zobaczymy :p
 
Dziwne dobry. Czy tylko ja dziś umieram? Rano narobilam takich tortilli zawijanych i te końcówki pozjadalam i ciut mi lepiej. @Lenati masakra :( trzymaj się. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
 
Ja od rana tez jakiś dyskomfort na żołądku. Ale przeszło na szczęście. Lekki stresik czuję odnośnie wizyty. Wczoraj śmiałam się do M. żeby modlił się o jednego maluszka [emoji23] więcej niż 1 nam nie potrzeba [emoji23]
 
Umówiłam się na badania prenatalne. Uff... dużo stresu mnie to kosztowało- nie mogę uwierzyć, ze dotarliśmy tak daleko, że mogę się umówić na te badania :)
Ostatnio to była jakaś abstrakcja, a teraz? Bardzo się tym cieszę ❤
 
Ja znowu od wczoraj nie czuje, że jestem w ciąży. Żadnych objawów... i już oczywiście panikuje [emoji85] trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiejsze [emoji110][emoji110]
 
Hej dziewczyny jestem tutaj nowa i pozytywnie zszokowana 4 testy i upragnione 2 kreski i teraz mój dylemat @ była 28 grudnia trwała 6 dni i czy nie za wcześnie iść do lekarza w przyszłym tygodniu? Oczywiście ja nadgorliwa chce iść ale się obawiam że może jednak nic nie widać na usg pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tutaj nowa i pozytywnie zszokowana 4 testy i upragnione 2 kreski i teraz mój dylemat @ była 28 grudnia trwała 6 dni i czy nie za wcześnie iść do lekarza w przyszłym tygodniu? Oczywiście ja nadgorliwa chce iść ale się obawiam że może jednak nic nie widać na usg pozdrawiam

Moja lekarka mówiła, że najlepiej odczekać od terminu spodziewanej kolejnej @ dwa tygodnie, bo wcześniej nic nie widać. Także bym poczekała chwilę na twoim miejscu. Sama tyle czekałam i dziś mam pierwszą wizytę.
A tak w ogóle, to gratuluję fasolki!
 
Do góry