reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Lenati az z ciekawosci poszukam swoich wynikow z 1 ciazy. Z toxo.
Bo jak pisalam ostatnio mi w tej ciazy lekarz nie zlecil tych badan w zwiazkh z tym, ze w 1 ciazy wyszlo ze mialam juz przechodzona toxo.

Igg mialam dodatni 57
A igm ujemny nie mam nic napisane

Wogole nie umiem "czytac " tych wynikow
 
Lenati az z ciekawosci poszukam swoich wynikow z 1 ciazy. Z toxo.
Bo jak pisalam ostatnio mi w tej ciazy lekarz nie zlecil tych badan w zwiazkh z tym, ze w 1 ciazy wyszlo ze mialam juz przechodzona toxo.

Igg mialam dodatni 57
A igm ujemny nie mam nic napisane

Wogole nie umiem "czytac " tych wynikow

Tak krótko mówiąc
Igm aktywne zakażenie
Igg przeciwciała po przebytej

Jk najbardziej twoje wyniki są ok
 
To się dobre wieści po wątku niosą i oby tak dalej, samych pięknych wizyt. U mnie też się cukier po insulinie zaczyna normować, z dnia na dzień wynik na czczo niższy. Dziś konsultowałam swoje cukry z lekarzem i na razie zostajemy przy tej dawce. Nawet mnie pochwalił [emoji4] teraz czekam na 3 usg do 10.01 i umawiamy się na prenatalne
 
Dzięki dziewczyny, super że jesteście[emoji4]

@Lanetti oby szybko się skończyły te schody, chyba w każdej ciąży musza jakieś być [emoji47]
 
reklama
Ja nadal witam się ze szpitala.
Bylam dzisiaj na wizycie- po pierwsze szybko mam stąd uciekać zeby czegoś nie złapać. A po drugie wszystko jest ok!!! Fasolka rosnie i wszystko jest ok!!!! Dr do niczego nie mogła się doczepic. Wiek ciąży praktycznie taki sam bo dzisiaj mam 9 +2 A z usg wyszlo 9+1 Ale to poki co nie ma znaczenia. Ważne że wszystko ok
20190103_192918.jpeg
 
Do góry