reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
W pierwszej ciąży miałam strasznie wrażliwe piersi. I czułam skurcze w podbrzuszu. A teraz ani jedno ani drugie, tylko bardzo chce mi się pić i spać w nocy nie mogę. Ale dziś jadę do lekarza to dowiem się wszystkiego.
 
Hej dziewczyny dziś odbierałam wyniki mojej drugiej bety... Pierwsza była 906.94 po 48 godzinach wyszła 2127.58. myślicie że to jest dobry przyrost? Nie za duży jak na 48 godzin ?
 
Hej dziewczyny dziś odbierałam wyniki mojej drugiej bety... Pierwsza była 906.94 po 48 godzinach wyszła 2127.58. myślicie że to jest dobry przyrost? Nie za duży jak na 48 godzin ?

Myślę że jest w porządku, zobacz na normy swojego laboratorium. Dlaczego miałby być za duży przyrost? Ma być 100% podwyższenia po 48h.
A po co powtarzałaś drugi raz betę? [emoji6]
 
Witam,
i ja się przyłączę. Mam na imię Karolina :) Ostatnia miesiączka 04.11.2018. Pierwszy test 03.12.2018. BHCG 48, 48h później 259. Cykle mam 30 dniowe, więc to był sam początek. Mam już 5 letnią córeczkę, o drugiego maluszka staraliśmy się od stycznia 2018roku. Były już chwile zwątpienia, teraz czekam na wizytę czwartkową :) Planowany termin 16 sierpnia:)
 
reklama
Do góry