reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Jestem w szoku ciągle. Wczoraj miałam 10dpo test rano i wieczorem. Rano jakby coś tam było ale w sumie to bardziej chyba ja coś widziałam niż coś tam faktycznie było. Wieczorem zupełna biel. A dzisiaj coś mnie tknelo i kupiłam jeszcze jeden test i takie cudo zobaczyłam jutro powtórzę rano czy to aby nie sen
 
reklama
Jestem w szoku ciągle. Wczoraj miałam 10dpo test rano i wieczorem. Rano jakby coś tam było ale w sumie to bardziej chyba ja coś widziałam niż coś tam faktycznie było. Wieczorem zupełna biel. A dzisiaj coś mnie tknelo i kupiłam jeszcze jeden test i takie cudo zobaczyłam jutro powtórzę rano czy to aby nie sen
Rano większy poziom hormonów :) ja swój robiłam po południu, w sumie dla jaj, bo nie wierzyłam, że może się udać :)
 
No ja się już też pogodzilam wczoraj że ten miesiąc to będzie klapa a tu proszę.
Ale strach ciągle jest.... straciłam w tym roku dwie córeczki.
 
Hejo jaka mialyscie ostatnio betę i jeszcze pytanko dla tych które robiły progesteron ile macie? Ja jadę na szpital zaraz mam nisko progesteron podtrzymanie będzie
Ja miałam 38.3 w 26 dc, powtarzam teraz w sobotę i betę też sobie jeszcze trzasnę, żeby zobaczyć, jak urosła. A ty się trzymaj I myśl pozytywnie, będzie wszystko dobrze :)
 
O jak fajnie jak nas juz tu duzo :).
Polecacie jakies aplikacje ciążowe?
U mnie z dolegliwosci ciazowych doszedl metaliczny posmak w buzi, oraz ogromne pragnienie. I kurcze zatrzymuje wode:( przez 4 dni na wadze 2 kg wiecej :(
 
O jak fajnie jak nas juz tu duzo :).
Polecacie jakies aplikacje ciążowe?
U mnie z dolegliwosci ciazowych doszedl metaliczny posmak w buzi, oraz ogromne pragnienie. I kurcze zatrzymuje wode:( przez 4 dni na wadze 2 kg wiecej :(
Ja mam apke "Ciaza +". Całkiem spoko. Co do czucia pragnienia to ja tez duzo pije. No i 1,5 kg waga w górę, ale też mysle, że to zatrzymane płyny. Poza tym lekki bol mięśni, piersi i brzucha. Na razie, na szczęście innych objawów brak
 
reklama
Ja również korzystam z aplikacji ciąża+ i jak narazie bardzo mi odpowiada. U mnie dzisiaj jakoś słabo, bolą mnie mięśnie, zgaga mnie męczy (faktem jest to że pojadłam pomidorów z cebulką :rolleyes2:). Weekend miałam aktywny i dzisiaj wycieczka z dzieciakami. Nie wiem czy Wy też tak macie, ale ja mam wrażenie ciągłego wzdęcia brzucha, uciążliwe to jest i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Dodam, że jakoś mocno się nie objadam i staram się jeść zdrowo i regularnie.
Teraz z innej beczki. Pracujecie czy już jesteście na zwolnieniu lekarskim? Jak zareagował wasz pracodawca, na wspaniałe nowiny? ;-) ;) Moi jeszcze nie wiedzą, ale w najbliższym czasie będę musiała podjąć ten temat. Moja ginekolog już na pierwszej wizycie przekonywała mnie do zwolnienia.
 
Do góry