reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Współczuję... no ale to na pewno już długo nie potrwa. Będzie dobrze!
Jeszcze trochę... Takie porody trwają bardzo długo. Robi mi się słabo, jak pomyślę o tych wszystkich zabiegach... I jeszcze mała szansa na łagodzenie bólu. Już wolałabym, żeby położyli mnie na CC, ale wiadomo, że będą próbowali wywołać drogą naturalną. Jestem w stanie, gdzie zastanawiam się co ze mną nie tak, że nie potrafię normalnie urodzić.
 
reklama
Jeszcze trochę... Takie porody trwają bardzo długo. Robi mi się słabo, jak pomyślę o tych wszystkich zabiegach... I jeszcze mała szansa na łagodzenie bólu. Już wolałabym, żeby położyli mnie na CC, ale wiadomo, że będą próbowali wywołać drogą naturalną. Jestem w stanie, gdzie zastanawiam się co ze mną nie tak, że nie potrafię normalnie urodzić.
Współczuje. Ja czym bliżej tym mam więcej obaw. Mam zamiar porozmawiać z lekarzem w tym tyg ze nie chce wywoływania droga naturalna tylko Cc ... bo mówił ze przy cukrzycy w ciąży raczej by chciał wcześniej ... wiec wole się położyć na Cc nic męczyć kilka godzin po oxy i zakończyć Cc bo tak często bywa
 
Jeszcze trochę... Takie porody trwają bardzo długo. Robi mi się słabo, jak pomyślę o tych wszystkich zabiegach... I jeszcze mała szansa na łagodzenie bólu. Już wolałabym, żeby położyli mnie na CC, ale wiadomo, że będą próbowali wywołać drogą naturalną. Jestem w stanie, gdzie zastanawiam się co ze mną nie tak, że nie potrafię normalnie urodzić.
A może porozmawiaj ze swoim lekarzem o CC? Opowiedz mu o tym jak się czujesz itd.
I w ogóle nie myśl tak, że jest z Tobą coś nie tak! To jest Twoja pierwsza ciąża. Czytałam, że dużo dziewczyn tak ma, że za pierwszym razem akcja nie pojawia się w terminie. Znam jedną nawet osobiście. Dziewczyna cały czas miała długą szyjkę, nie skracała się, małe rozwarcie i nic. Zrobili jej CC i wszystko było ok.
 
A może porozmawiaj ze swoim lekarzem o CC? Opowiedz mu o tym jak się czujesz itd.
I w ogóle nie myśl tak, że jest z Tobą coś nie tak! To jest Twoja pierwsza ciąża. Czytałam, że dużo dziewczyn tak ma, że za pierwszym razem akcja nie pojawia się w terminie. Znam jedną nawet osobiście. Dziewczyna cały czas miała długą szyjkę, nie skracała się, małe rozwarcie i nic. Zrobili jej CC i wszystko było ok.
Nie ma szans. Nie mam żadnych wskazań, więc będą napierać na naturalny :(
 
Nie ma szans. Nie mam żadnych wskazań, więc będą napierać na naturalny :(
Wiesz, to że wg badań miałaś termin na 1-go oznacza, że dalej jesteś w terminie. 3 dni dopiero minęły. Także jeszcze masz czas i akcja może się zacząć lada dzień. Ponoć do 2 tyg jest się w terminie.
 
Ostatnio na szkole rodzenia położna polecała olejek migdałowy albo kokosowy zimno tłoczony dla maleństwa - m.in. do masażu czy natłuszczenia skórki. Czy watro go mieć? I jeśli tak to jakiej firmy polecacie? Dziewczyny, które jesteście już mamami używacie takiego olejku?

Pytam, bo spotkałam się też z taką opinią, że jeśli dziecko nie ma żadnych problemów skórnych, atopii itp to tak naprawdę nie trzeba niczym dziecka natłuszczać czy smarować po kąpieli.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
 
Dziewczyny czy wy też jak pochodzicie trochę to macie twardy brzuch jak kamień ? Od dwóch dni czuje takie napięcie na górze brzucha( jakby mi miała skóra pęknąć) jak chodzę i ciągnięcie w dół a jak tylko się położę to jest odrazu lepiej, też macie takie dziwne uczucie ?
 
reklama
Dziewczyny czy wy też jak pochodzicie trochę to macie twardy brzuch jak kamień ? Od dwóch dni czuje takie napięcie na górze brzucha( jakby mi miała skóra pęknąć) jak chodzę i ciągnięcie w dół a jak tylko się położę to jest odrazu lepiej, też macie takie dziwne uczucie ?

Tak, ja mam to samo. I kłucie jak szpilka w środku.
 
Do góry