reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Muszę się pochwalić, bo dziś jestem podbudowana i uwierzyłam, że wszystko będzie dobrze :)

Dziś byłam na kontroli. Z malutką jest dobrze :) Waży 2400g i ponoć będzie z tych mniejszych dzieci, bo wg lekarza dociągnie do 3kg, ale najważniejsze, że wszystkie inne parametry są w normie :-) 19-tego sierpnia jestem umówiona na cesarkę, więc jeśli wszystko pojdzie wedlug planu to za niecale 4 tygodnie malutka będzie z nami :-)
A do tego poznalam tez lekarza, ktory będzie mnie kroil ;) Specjalnie do niego dzis poszlam na wizytę. Bardzo sympatyczny lekarz. Z polecenia. Ponoc wykonuje super male ciecia i rana ladnie się goi :)
 
reklama
Aaa no i brzuszek malutkiej faktycznie jest mniejszy, ale tylko o 1 tydzien i to miesci sie w normie. Przeplywy i ilosc wod tez w normie :-)
 
Chi jest moje ulubione tez miałam super małe cwaniaczki ;)
 

Załączniki

  • D85A6CD2-07AB-4933-B36A-3F710AC22051.png
    D85A6CD2-07AB-4933-B36A-3F710AC22051.png
    132,7 KB · Wyświetleń: 99
Ja byłam dziś na wizycie na NFZ jutro idę do swojego lek - i mam info ze główka jest bardzo nisko ale z szyjka ok. I żeby się oszczędzać te 3 tygodnie. Waga 2400 34/35.
Moja waga ze względu na dietę cukrzycowa tylko +1.
Zobaczymy co jutro będzie mówił mój lekarz.
 
Muszę się pochwalić, bo dziś jestem podbudowana i uwierzyłam, że wszystko będzie dobrze :)

Dziś byłam na kontroli. Z malutką jest dobrze :) Waży 2400g i ponoć będzie z tych mniejszych dzieci, bo wg lekarza dociągnie do 3kg, ale najważniejsze, że wszystkie inne parametry są w normie :-) 19-tego sierpnia jestem umówiona na cesarkę, więc jeśli wszystko pojdzie wedlug planu to za niecale 4 tygodnie malutka będzie z nami :-)
A do tego poznalam tez lekarza, ktory będzie mnie kroil ;) Specjalnie do niego dzis poszlam na wizytę. Bardzo sympatyczny lekarz. Z polecenia. Ponoc wykonuje super male ciecia i rana ladnie się goi :)
Ty jesteś w 35 tc z tego co pamietam ? Bo teraz tak przeglądam wyniki i jutro muszę zapytać o ta wagę bo wcześniej jej przyrost był większy a teraz jakby w lipcu czyli 8 miesiąc robi się wolniejszy.
Ile prawidłowo rośnie dziecko na tym etapie wie ktoś może ?
 
Ty jesteś w 35 tc z tego co pamietam ? Bo teraz tak przeglądam wyniki i jutro muszę zapytać o ta wagę bo wcześniej jej przyrost był większy a teraz jakby w lipcu czyli 8 miesiąc robi się wolniejszy.
Ile prawidłowo rośnie dziecko na tym etapie wie ktoś może ?
Około 250g. U mnie pomiędzy 34 a 38 tygodniem Iga przybrała 1kg.
 
Ty jesteś w 35 tc z tego co pamietam ? Bo teraz tak przeglądam wyniki i jutro muszę zapytać o ta wagę bo wcześniej jej przyrost był większy a teraz jakby w lipcu czyli 8 miesiąc robi się wolniejszy.
Ile prawidłowo rośnie dziecko na tym etapie wie ktoś może ?
Tak. 35+4. No teraz jest największy wzrost. Moja malutka przybrala 200g przez tydzień.
 
reklama
Ja dzisiaj też byłam na USG, tak sprawdzić czy tam wszystko ok bo z ta cukrzycą ciążową to różnie bywa ;-)

No i Maluch waży ok 3kg i ogólnie p. Doktor powiedział, że tam jak się patrzy na te percentyle to on jest równo w połowie stawki :-)
U nas to już 38 tydzień (37+2) i Pan Dr się śmiał, że zamiast na porodówkę to mnie na USG wysłali :p a ja po prostu byłam ciekawa jak tam ;-)

Byłam dzisiaj znowu na zakupach, ale teraz to już naprawdę się z domu jak nie muszę to nie ruszam, termin cesarki mam na 8.08. I musi tam siedzieć do tego czasu i już! ;-)

I niech się przestanie tak rozpychać bo kurczę no z gumy nie jestem :p
 
Do góry